Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu robotického vysávača s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Poznáme výhercu robotického vysávača s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite
TECHBOX
Poznáme výhercu robotického vysávača s mopom Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Možno aj ty si mal/a šancu vyhrať smart pomocníka do domácnosti – nový robotický vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2. My už výhercu poznáme. Kto vyhral?

Vďaka robotickému vysávaču Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite od Xiaomi sa môžeš z práce, školy, kina či výletu vrátiť do čistejšej domácnosti. Stačí si ho vopred naprogramovať, alebo mu túto úlohu zadať na diaľku cez smartfón. Sací výkon tohto vysávača na úrovni 2 200 Pa dopĺňa integrovaná handrička a elektronická nádržka na vodu s objemom 270 ml, vďaka ktorej dokáže Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite popri vysávaní podlahu rovno aj umyť.

Na jeho vzdialené ovládanie si možno ani nebudeš musieť inštalovať žiadnu novú aplikáciu, poslúži ti na to totiž rovnaká appka, akú už možno používaš na ovládanie smart svetiel, kamier či kuchynských spotrebičov od Xiaomi. Mi Robot Vacuum-Mop 2 tak stačí spárovať s mobilnou aplikáciou Mi Home. Prostredníctvom aplikácie môžeš na diaľku spustiť vysávanie, mopovanie alebo aj oba režimy naraz a na virtuálnej mape domácnosti sledovať, ako Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 postupne vysáva a mopuje každý kút tvojej domácnosti.

Pozrite si

Vy ešte nemáte robotický vysávač? Pozreli sme sa to, čo ponúkne Xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite na orientáciu v domácnosti využíva navigačný systém VaIN, ktorý dopĺňa kamera sledujúca strop miestnosti. Vďaka vstavenej batérii Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite dokáže vysávať bežný priestor v byte kľudne aj na jedno nabitie.

Ak sa ti Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite páči, môžeš si ho zakúpiť prostredníctvom oficiálnych kanálov za cenu 229 € (dokonca do 30.6.2022 máš na mi-store.sk možnosť získať zľavu 15 % s kódom 15XIAOMI). Tento robotický vysávač s mopom si však mohol/a v našej súťaži aj vyhrať. Dnes už totiž poznáme víťaza, je ním Kristína Š. K. z Martina nad Žitavou. Gratulujeme!

A aká bola správna odpoveď na súťažné otázky?

1. Akú veľkú batériu ponúka Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite?
2 600 mAh

2. Prostredníctvom čoho možno ovládať Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite?
Prostredníctvom aplikácie Mi Home a hlasových asistentov

3. Aký systém využíva Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite na navigáciu v priestore?
VaIN

Súťaž sme pripravili v spolupráci s partnerom Xiaomi.