Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu najnovšieho robotického vysávača iRobot Roomba j7+

Poznáme výhercu najnovšieho robotického vysávača iRobot Roomba j7+
Zdroj | iRobot
TECHBOX
Poznáme výhercu najnovšieho robotického vysávača iRobot Roomba j7+
Zdroj | iRobot
Zdroj | iRobot

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať unikátneho pomocníka do domácnosti, vydarený robotický vysávač iRobot Roomba j7+, ktorý okrem množstva inovácií disponuje aj novou špeciálnou funkciou, vie sa totiž obísť aj h….o.  Stačilo sledovať náš profil na Instagrame, zapojiť sa do súťaže a boli ste v hre. My výhercu už poznáme. Kto vyhral?

Tak ako ste si mohli prečítať v našej v recenzii modelu iRobot Roomba j7+, novinka disponuje okrem iného aj umelou inteligenciou, prednou kamerou a navigáciou PrecisionVision. Práve vďaka nej dokáže tento robotický vysávač identifikovať a obísť prekážky, ako sú káble či dokonca zvieracie exkrementy. Jednoducho povedané, vysávač vie obísť aj hovienko vášho domáceho miláčika, bez toho, aby ho povysával a vy ste takúto „nehodu“ museli následne čistiť.

Vysávač iRobot Roomba j7+ je taktiež prepojený so šikovnou aplikáciou, ktorá vám po vysávaní ukáže prekážky, s ktorými sa stretol a vy tak môžete určiť, či ide o dočasné prekážky (ponožky, zvieracie exkrementy) alebo trvalé objekty (zväzok káblov), ktoré viete automaticky pridať do zakázaných zón.

Pozrite si

Vyskúšali sme najnovší iRobot Roomba j7+, ktorý obíde aj h…..o

Výhodou tohto modelu je rozhodne integrovaná umelá inteligencia, ktorá sa postará o to, že vysávač sa bude neustále zlepšovať. Vysávanie tak bude každým ďalším spustením rýchlejšie a efektívnejšie. V rámci umelej inteligencie tiež nechýba možnosť prepojenia s polohou vášho smartfónu, čo má za výsledok, že vysávač sa spustí len, keď nebudete doma, takže vás nebude rušiť pri práci.

Ak sa raz rozhodnete pre iRobot, môžete sa tešiť aj na jedinečný iServis Premium. Ak váš robotický vysávač potrebuje servisný zásah, všetko vyriešite z pohodlia domova cez jednoduchý formulár na www.irobot.sk. Vďaka nadštandardnému riešeniu reklamácií Pick & Return, vyzdvihne váš robot zdarma kuriér priamo u vás doma a v iRobot sa postarajú o jeho opravu. V autorizovanom servise sa opravujú robotické vysávače alebo mopy výhradne s použitím originálnych náhradných dielov. Najneskôr do 10 dní vám robot vrátia späť na vašu adresu. Vyčistený, opravený a funkčný.

Zamilovali ste sa do novinky iRobot Roomba j7+? Neprekvuje nás to. Jeden z vás ho však mohol vyhrať, a to rovno so stanicou Clean Base aj v našej súťaži, ktorú sme spustili na Instagrame. Dnes už poznáme víťaza, teda konkrétne víťazku. Je ňou  Ester z Svätého Jura. Gratulujeme!

Budeme radi ak nás budete sledovať na Instagrame Techbox.sk, kde pre vás pravidelne pripravujeme aj nové súťaže, no dozviete sa tu info z našej redakcie a jej zákulisia. Ak máte radi robotických pomocníkov v domácnosti, odporúčame vám sledovať aj profil iRobotSlovensko, partnera našej súťaže.

A ak sa vám iRobot Roomba j7+ páči a nevyhrali ste ho, rozhodne si prečítajte aj našu recenziu. Novinku kúpite exkluzívne len v e-shope iRobot Slovensko za 999,00 €, pričom k dispozícii je len limitovaný počet kusov.