Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu LTE tabletu Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking

Poznáme výhercu LTE tabletu Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking
TECHBOX
Poznáme výhercu LTE tabletu Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking

Rozmýšľali ste už nad tým, že aj váš junior by mohol mať svoj účet? Ukázali sme vám, ako naučíte vaše dieťa zodpovedne pristupovať k peniazom a pritom ste mohli u nás vyhrať skvelý tablet Samsung Galaxy Tab A8 LTE.

Taký, ktorý má aj vlastnú SIM kartu a kľudne si nový bankový účet váš junior môže spravovať aj v tomto tablete. My už meno výhercu poznáme. Kto vyhral?

Ak má vaše dieťa menej ako 15 rokov a chcete ho naučiť zodpovedne pristupovať k peniazom, môžete mu vytvoriť vlastný účet už teraz. Stačí jedna návšteva VÚB banky s rodným listom dieťaťa a za pár minút je jeho VÚB Účet pre juniorov otvorený. Samozrejme je potrebné, aby ste už účet v banke mali aj vy. Po otvorení účtu si potom stačí stiahnuť aplikáciu VÚB Junior Banking a môžete začať objavovať svet peňazí spoločne.

Obsah pokračuje pod reklamou

Aplikáciu vo vašom smartfóne aktivujete ako „RODIČ“ a ďalšiu v smartfóne dieťaťa ako „DIEŤA“. Takto je váš účet spárovaný s účtom vášho dieťaťa. Vy máte pritom dokonalý prehľad o peňažných prostriedkoch na účte vášho dieťaťa a dokonca viete vaše dieťa motivovať úlohami, za ktorých splnenie mu viete poslať odmenu.

O všetkých úlohách máte ako rodič prehľad, pričom na samostatnej záložke vidíte zadané a na samostatnej splnené úlohy. Aplikácia je pritom tak prehľadná, že zobrazuje aj sumár získaných odmien za týždeň, máte tak vždy prehľad o tom, aké odmeny vaše dieťa získalo a aké môže ešte získať.

Výhodou aplikácie VÚB Junior Banking je i to, že môžete mať všetky internetové platby dieťaťa jeho debetnou kartou vydanou k účtu absolútne pod kontrolou, ak mu nastavíte internetový limit na jeho plastovej karte na nulu. Týmto zabezpečíte absolútnu ochranu pred zneužitím karty na internete. Keď bude chcieť vykonať platbu na internete, môže tak urobiť pomocou jednorazovej virtuálnej karty aj napriek tomu, že na plastovej karte bude nastavený nulový internetový limit. Skvelé, že?

Dieťa vás priamo vo svojej aplikácii môže požiadať o vytvorenie jedinečnej jednorazovej virtuálnej karty, pomocou ktorej môže platiť na internete absolútne bezpečne.

Vo vašej aplikácii vidíte aj všetky transakcie na účte vášho dieťaťa, čo je absolútne skvelé pre dokonalú kontrolu jeho financií. Aby toho nebolo málo, vaše dieťa si prostredníctvom aplikácie môže vyberať hotovosť z bankomatu aj mobilom bez potreby mať kartu pri sebe.

Ak vás aplikácia VÚB Junior Banking zaujala, potešíme vás aj správou, že vaše dieťa môže až do 30. septembra 2022 získať 30 eur splnením 3 jednoduchých krokov:

  • Prvých 10 € získa dieťa za otvorenie VÚB Účtu pre juniorov s kartou Visa pre mladých.
  • Druhých 10 € mu na účet pristane za zrealizovanie ľubovoľnej platby kartou Visa pre mladých.
  • Posledných 10 € mu VÚB banka pripíše za stiahnutie a aktiváciu aplikácie VÚB Junior Banking.

Vo VÚB banke mysleli aj na deti, ktoré už majú VÚB účet. Ak si totiž aktivujú aplikáciu VÚB Junior Banking, môžu získať nákupnú poukážku na nákup v Alza.sk v hodnote 20 €. Ako na to, sa dozviete na stránkach VÚB. Dokonca, počas septembra po splnení všetkých podmienok, dostane každé dieťa aj knihu Chochmesovci (akcia platí pre prvých 1 000 klientov).

A teraz to najdôležitejšie. Práve vďaka aplikácii VÚB Junior Banking ste na našej stránke hrali o skvelý tablet Samsung Galaxy Tab8 LTE. Stačilo správne odpovedať na 2 súťažné otázky najneskôr do polnoci 19. septembra 2022 a boli ste v hre.

My už poznáme víťaza a je ním Matúš K. z Nižnej Myšle. Gratulujeme!

Pozrite si aj správne odpovede na súťažné otázky:
1. Môže vaše dieťa s aplikáciou VÚB Junior Banking vyberať hotovosť z bankomatu mobilom?
áno, stačí zadať výber priamo v aplikácii

2. Akú celkovú sumu môžete získať s VÚB účtom pre juniorov a mobilnou aplikáciou VÚB Junior Banking, ak splníte 3 jednoduché kroky do 30. septembra 2022?
30 €

Obsah pokračuje pod reklamou

Ďakujeme všetkým za zapojenie sa do súťaže a tešíme sa nabudúce 🙂