Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu inteligentných hodiniek pre deti aj s Easy kartou od Telekomu

Poznáme výhercu inteligentných hodiniek pre deti aj s Easy kartou od Telekomu
TECHBOX
Poznáme výhercu inteligentných hodiniek pre deti aj s Easy kartou od Telekomu

Počas februára 2020 ste mali možnosť súťažiť o inteligentné hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT40 spolu s Easy kartou nabitou dátami na rok. Vyhrali ste zaujímavý balíček?

O možnosť vyhrať inteligentné hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT40 spolu s Easy kartou nabitou dátami na rok ste opäť prejavili obrovský záujem. Pripomeňme si, že Telekom k týmto hodinkám ponúka kartu Easy, ktorá má vopred nabitý ročný balík 6 GB dát, teda 500 MB na mesiac, čo pohodlne vystačí na 100 minút videohovoru, ak s dieťaťom komunikujete cez aplikáciu TCL connect. Tá je dostupná pre Android aj iOS, vy pritom cez ňu tiež dokážete ovládať funkcie hodiniek. Cena hodiniek s EASY kartou na rok je 119,00 €, no kartu je možné dobíjať podla potreby kedykoľvek. Kto však hodinky vyhral?

Do záverečného žrebovania boli zaradení všetci, ktorí správne odpovedali na jedinú súťažnú otázku, a to: V ktorých mestách si môžete hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT40 na prevádzke Telekom pozrieť? Správna odpoveď je: Bratislava, Banská Bystrica, Košice. Samozrejme miest, kde si novinku vyskúšate je viac.

Zdroj | TCL

Vďaka správnej odpovedi a veľkej dávke šťastia sa z ceny – modrých detských inteligentných hodiniek TCL MOVETIME Family Watch MT40 spolu s Easy kartou a dátami na rok od Telekomu poteší Jaroslav R. zo Žiliny. Gratulujeme!

Všetci ostatní sa už teraz môžete zapojiť do našej novej súťaže o 3x špeciálny balíček ESET s darčekom.

Zdroj