Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme výhercu Garmin Venu SQ 2 Music nabitých praktickými funkciami

Poznáme výhercu Garmin Venu SQ 2 Music nabitých praktickými funkciami
TECHBOX
Poznáme výhercu Garmin Venu SQ 2 Music nabitých praktickými funkciami

Na našich stránkach ste mali jedinečnú možnosť vyhrať parádny model hodiniek Garmin Venu SQ 2 Music, ktoré sme aj redakčne otestovali a príjemne nás prekvapili.

Kto sa poteší skvelému darčeku pod vianočný stromček? My už výhercu poznáme.

Garmin Venu SQ 2 je druhá generácia obľúbeného modelu Venu SQ. Novinka má namiesto LCD displeja oveľa lepší AMOLED, ktorý narástol na slušných 1,41 palcov. Ako sa na moderné hodinky patrí, nechýbajú všetky bežné režimy a metriky pre fitness a zdravie. Budete presne vedieť o tom, koľko krokov ste prešli, dozviete sa ako ste na tom so stresom, ako ste spali.

Obsah pokračuje pod reklamou

Bežné smart hodinky vydržia na jedno nabite len pár dní. V tomto prípade to neplatí, nabíjačku nebudete potrebovať minimálne týždeň. Garmin Venu SQ 2 totiž v bežnom režime vydržia neuveriteľných 11 dní!

Hodinky sú veľmi dobrým modelom pre bežcov. Po ubehnutí každého kilometra vám ukážu tempo, ale i hodnotu VO2 Max, čo je užitočný ukazovateľ na sledovanie pokroku v dlhodobom horizonte. Samozrejme, využiť môžete režim Energetická rezerva. Inteligentné hodinky sú odolné voči vode, zvládnu aj nepretržité plávanie. Venu SQ 2 spĺňajú odolnosť voči vode 5ATM.

Veľmi praktickou vecou je podpora bezkontaktných platieb. Verzia Venu SQ 2 Music podporuje aj prehrávanie z hudobných služieb Amazon, Deezer a Spotify. Keď vybehnete von, nepotrebujete mať so sebou smartfón na to, aby ste mohli počúvať svoje obľúbené playlisty. Na 3 GB pamäť si uložíte až 500 skladieb.

Venu SQ 2 Music vás výjdu na 299,99 € a podporujú bezdrôtové prehrávanie hudby z hudobných služieb. K dispozícii je tiež model Garmin Venu SQ 2, aj ten si môžete kúpiť v troch farebných verziách, jeho cena je 269,99 €. Kto sa však poteší výhre? My už poznáme víťaza a je ním Jaroslav G. z obce Záborské. Gratulujeme!

Pozrite si aj správne odpovede na súťažné otázky:
1. Aký displej majú hodinky Garmin Venu SQ 2?
1,41″ AMOLED displej

2. Koľko cvičení máte v Garmin Venu SQ 2 na výber?
Viac ako 1 600

Ďakujeme všetkým za zapojenie sa do súťaže. Radi by sme vás upozornili, že máme aj nové aktuálne prebiehajúce súťaže. Vyhrať totiž môžete retro balíček ESET, ale aj 10 skvelých cien v ankete NAY TECHBOX roka 2022.