Poznáme výhercov rodinného bezpečnostného balíka ESET s knihou Spojení navždy

ZDROJ | ESET

Možno ste aj vy mali šancu vyhrať bezpečnostný balík ESET Family Security Pack s knihou Spojení navždy. Chrániť v dnešnom svete online totiž už netreba len technologické gadgety pripojené na internet, ale aj vašich najbližších. Pozrite sa, kto vyhral.

ESET vie, ako ochrániť vaše zariadenia v domácnosti. Či už používate PC, Mac, Linux alebo zariadenia s operačným systémom Android, ESET Family Security Pack dokáže ochrániť všetky vaše zariadenia pripojené online. V jednom balíku ESET Family Security Pack tak získate ochranu rovno pre štvoricu vašich zariadení a to až na 18 mesiacov.

Vďaka knihe, ktorú v elektronickej podobe k ESET Family Security Pack získate zadarmo, budete vedieť vaše dieťa smerovať a poskytnúť mu rady tak, aby samo pochopilo, čo je nebezpečenstvom v online priestore a čo nie. V našej súťaži vítazi získajú knihu Spojení navždy dokonca vo forme fyzického výtlačku.

Ale poďme sa spolu pozrieť, na správne odpovede v súťaži. Ak ste s nami hrali, skontrolujte si, či ste odpovedali správne.

1. Koľko zariadení v rodine ochránite s balíkom ESET Family Security Pack?
4 zariadenia

2. Ak si teraz kúpite balík ESET Family Security Pack, aký darček získate?
e-knihu Spojení navždy – Ako nestratiť deti v digitálnej dobe

3. Je rodinná aplikácia ESET Parental Control pre Android, ktorá vám pomáha chrániť vaše deti pri používaní internetu, pričom vám poskytuje aj možnosť zistiť aktuálnu polohu dieťaťa, súčasťou balíka ESET Family Security Pack?
áno, bez príplatku

ZDROJ | ESET

Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa zo štvorice balíkov ESET Family Security Pack, ale aj fyzických výtlačkov knihy Spojení navždy potešia:

Stanislava G., Kysucké Nové Mesto
Miroslav K., Bratislava
Anna H., Topoľčianky
Milan S., Trenčín

Všetkým výhercom gratulujeme a výhry im odošleme.

 

Komentáre k článku