Poznáme trojicu výhercov 128 GB pamäťových kariet Kingston Canvas React Plus

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať jednu z troch 128 GB pamäťových micro SD kariet Canvas React Plus aj s adaptérom a čítačkou MobileLite Plus. Stačilo spoznať, prečo je Kingston s vami. Kto vyhral?

Každý deň, keď zapnete počítač, zdvihnete telefón, zadávate v aute do navigácie novú trasu, alebo nakupujete na e-shope, s veľkou pravdepodobnosťou prichádzate do kontaktu s riešeniami spoločnosti Kingston. Väčšinou sú neviditeľné, ale zásadné pre fungovanie všetkých zariadení.

Kingston je najväčším nezávislým svetovým výrobcom pamäťových produktov. Pomáha vytvárať riešenia používané v bežnom živote na prácu aj na zábave pre notebooky a stolové počítače cez veľké dáta až po zariadenia využívajúce IoT v smart alebo nositeľných zariadeniach, pri prototypovaní aj výrobe na mieru.

https://youtu.be/xOxPoV4PBZ8

Najväčší svetoví výrobcovia počítačovej techniky a poskytovatelia cloudových služieb sa spoliehajú na Kingston. Tím Kingston, a jeho zaujatie pre vec, posúva technológie, ktoré nás sprevádzajú každý deň. Kingston nevyrába len produkty, ale pomáha naplniť očakávania svojich zákazníkov a vytvára riešenia, ktoré dokážu zmeniť veci k lepšiemu.

Nech už ide o pridanú hodnotu vo forme predĺženej životnosti alebo integrovaného zabezpečenia, či o poradenstvo, o premýšľanie toho, ako bude používateľ s produktom pracovať, alebo doživotnú a predĺženú záruku na pamäťové moduly, SSD a USB flashky, Kingston je tu pre vás, Kingston je tu s vami.

A práve v spolupráci so spoločnosťou Kingston sme pre vás, našich čitateľov pripravili súťaž o tri extrémne rýchle 128 GB microSD karty s adaptérom a čítačkou MobileLite Plus. Táto najnovšia generácia radu Canvas hravo zvládne aj nahrávanie 4K alebo 8K Ultra-HD videa pri plnej rýchlosti, pretože pri čítaní a zápise podporuje rýchlosti až do 285/165 MB za sekundu. Karty sú preto vhodné aj pre použitie profesionálmi. Ak ste odpovedali správne na tieto súťažné otázky, boli ste v hre.

Správne odpovede boli:

1. Ktorý model nepatrí do rodiny Canvas?
High Endurance

2. Aké rýchlosti čítania/zápisu dosahujú SD karty Canvas React Plus? (POZOR! Zaujíma nás rýchlosť väčších SD, nie rýchlosť microSD)
300/260 MB/s

3. Kde všade nájdete produkty Kingston?
v počítačoch, mobiloch, foto a video kamerách, dátových centrách, dronoch, v 3D tlačiarni, v automobile, v smart zariadeniach ako sú napr. chladničky, robotické vysávače, bezpečnostné kamery, teda všade tam, kde je potrebné kvalitné pamäťové úložisko.

A kto vyhral? Vďaka správnym odpovediam a veľkej dávke šťastia sa z 3 cien – 128 GB pamäťových micro SD kariet Canvas React Plus aj s adaptérom a čítačkou MobileLite Plus. potešia Peter H. z Nitry, Viktória S. z Košíc a Marek F. z Popradu. Gratulujeme!

Komentáre k článku