Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poznáme ponuku, cenu a dátum štartu novej streamovacej služby na Slovensku

Poznáme ponuku, cenu a dátum štartu novej streamovacej služby na Slovensku
Zdroj | SkyShowtime
Stanislav Vinc
Poznáme ponuku, cenu a dátum štartu novej streamovacej služby na Slovensku
Zdroj | SkyShowtime
Zdroj | SkyShowtime

Po minuloročnom štarte nových streamovacích služieb HBO Max a Disney+ na Slovensku sa ich portfólio u nás rozšíri aj tento rok. Už o dva týždne totiž na Slovensku spolu s ďalšími európskymi krajinami odštartuje nová streamovacia služba SkyShowtime.

Služba bude primárne zložená z filmov a seriálov od štúdií Universal Pictures a Paramount Pictures (vrátane tých doposiaľ neodvysielaných), ku ktorým sa pridá aj tvorba Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios a Peacock.

K svetoznámej produkcii sa v službe pridá aj lokálna tvorba. Spoločnosť totiž nedávno oznámila dohodu o získaní 21 miestnych seriálov od spoločnosti HBO Max v Európe, ktoré do služby pribudnú v priebehu tohto roka pod označením SkyShowtime Originals.

Obsah pokračuje pod reklamou

Medzi potvrdené tituly, ktoré budú v službe dostupné už v deň spustenia, patria: Ambulance, Downton Abbey: A New Era, Jerry and Marge Go Large, Jurassic World Dominion, Ray Donovan: The Movie, Redeeming Love, The Bad Guys, The Hanging Sun, The Northman a Top Gun: Maverick.

Spomedzi seriálov sa v službe objaví 1883, 1923, A Friend Of the Family, All The Sins, American Gigolo, Funny Woman, Halo, Law & Order (séria 21), Let The Right One In, Mayor of Kingstown (séria 1 a 2), Pitch Perfect: Bumper In Berlin, Star Trek: Strange New Worlds, Souls, Super Pumped: The Battle For Uber, The Best Man: The Final Chapters, The Calling, The Fear Index, The First Lady, The Midwich Cuckoos, The Offer, The Rising, Tulsa King, Vampire Academy a Yellowstone.

V nasledujúcich mesiacoch sa k týmto titulom pridajú ďalšie, vrátane A Town Called Malice, Belfast, Drift – Partners In Crime (séria 1A), Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru, Rabbit Hole, Smile, The Black Phone a The Great Game. Medzi spomínanými lokálnymi titulmi je zatiaľ potvrdený český seriál Víťaz a poľský seriál Warszawianka. V marci sa k ním pridajú Spolu a hladní (Česko), Hackerville (Rumunsko), One True Singer (Rumunsko), Ruxx (Rumunsko), Tuff Money (Rumunsko), Bez vedomia (Česko), Success (Chorvátsko).

SkyShowtime bude podobne ako ostatné služby dostupný na smartfónoch s OS Android a iOS, smart televízoroch Android TV, Google TV, Apple TV a LG TV, ako aj prostredníctvom webovej stránky.

Oficiálny dátum štartu SkyShowtime na Slovensku je spolu s Českom, Albánskom, Maďarskom, Kosovom, Severným Macedónskom, Poľskom a Rumunskom naplánovaný na 14. februára 2023. Služba bude u nás dostupná za poplatok 5,99 € mesačne. V Rumunsku bude stáť 3,99 € mesačne, v Česku 179 Kč mesačne, v Maďarsku 1 999 forintov mesačne a v Poľsku 24,99 zlotých mesačne.