Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #LEGO
  • 2 min.
  • 17.10.2020

Poskladali sme taliansku ikonu z kociek - LEGO Creator Expert FIAT 500

Poskladali sme taliansku ikonu z kociek - LEGO Creator Expert FIAT 500
TECHBOX
Poskladali sme taliansku ikonu z kociek - LEGO Creator Expert FIAT 500

Videli ste náš TECHTALKS, kde sa Michal rozprával s Romanom nielen o magazíne TECHBOX, ale aj o skvelej stavebnici LEGO? Práve tu vznikol nápad, aby obaja spoločne poskladali najnovší model automobilu zo série LEGO Creator Expert 10271, nádherný Fiat 500. Stavili sa, ako dlho im to potrvá. Ste zvedaví, kto vyhral?

Nielen Roman, ale aj Michal je veľký fanúšik stavebnice LEGO. Možnosť postaviť Fiat 500 spoločne vzal Michal s nadšením, sám totiž jazdí na krásnom Abarth 595 Competizione. Obaja sa pred skladaním stavili, ako dlho im to potrvá.

Pozrite si

Roman Calík – Založil TECHBOX a teraz sa hrá s Legom | TECHTALKS

Roman, zo skúsenosti so skladaním stavebnice LEGO vo dvojici (s Gogom totiž poskladali LEGO Creator Expert 10265 – Ford Mustang) už vedel, že takéto skladanie je náročné. Návod aj pracovný priestor je len jeden a úlohy si treba dobre rozdeliť. Roman tipoval čas skladania 3 hodiny, Michal 1 hodinu a 30 minút.

Pozrite si

LEGO Technic 42115 Lamborghini Sián FKP 37 – Keď musíš nájsť miesto v „garáži“

Skladanie chalanov mimoriadne bavilo. LEGO opäť vytvorilo nádherný model, ktorý by mal vlastniť každý fanúšik automobilov. Model z 960 dielikov je mimoriadne detailný, otvárateľný je predný i zadný kufor, dvere a dokonca i strecha.

Michal ocenil vernú kópiu interiéru predlohy Fiat 500F. Obaja LEGO poskladali za 1 hodinu a 41 minút. Vyhral tak Michal, ktorý čas skladania odhadol takmer úplne presne.

Uznajte, že Fiat 500 z LEGO kociek vyzerá nádherne a páči sa nám aj stojan s obrazom pred Koloseom. Táto stavebnica rozhodne za 79,99 eur stojí. Michal, gratulujeme!

Pozrite si

Poskladali sme Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo

Pozrite si zaujímavé video zo skladania, kde uvidíte aj iné modely Creator Expert a zažijete doslova „chlapcov“, ktorí sa hrajú.