Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poskladali sme Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo

Poskladali sme Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo
Roman Calík
Poskladali sme Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo

V redakcii sme si obľúbili stavebnicu Lego a sériu Speed Champions. Pozrite si naše nové video s Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo, ktoré sme poskladali za 36 minút.

Séria Speed Champions v roku 2020 dospela, modely sú širšie, väčšie a aj drahšie. Po vašej pozitívnej reakcii na skladanie modelov Speed Champions 76896 – Nissan GT-R NISMO a 76897 – 1985 Audi Sport quattro S1, ktoré sme vám predstavili na našom instagramovom účte @techbox.sk sme si povedali, že natočíme aj speed build video.

Pre náš prvý speed build Lego sme si vybrali práve model Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo, ktorý sa skladá z 275 dielikov. Novinku kúpite za 19,99 € a povieme vám, že už pri pohľade na krabičku zaplesá srdce každému fanúšikovi rýchlych a krásnych áut.

Na poskladanie modelu Ferrari F8 Tributo z Lego kociek si vyhraďte približne hodinku, nám sa to podarilo za 36 minút. Musíme uznať, že model je krásne detailný a teraz môžete do interiéru usadiť dvojicu Lego figúrok, dokonca nechýba „interiér“ vrátane efektnej stredovej konzoly.

Celkovo získate 15 cm veľký model, ktorý je o 25% väčší ako doterajšie Speed Champions. Táto séria je síce pomerne mladá, odštartovala len v roku 2015, no aktuálna generácia modelov ju posúva o poriadnu úroveň vyššie. Jednoducho 8 pinová šírka umožnila tvorcom ešte viac sa vyhrať s detailmi, aby sa výsledný model čo najviac podobal reálnej predlohe.

Pozrite si

LEGO Technic 42110 Land Rover Defender – Ikona z kociek sa vydarila

Pozrite si naše video a ak sa vám páči dajte nám LIKE, prihláste sa na odber nášho YouTube kanála TECHBOX.sk, prípadne nám dajte tip, čo by sme pre vás mali poskladať nabudúce.