Poskladali sme Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo

V redakcii sme si obľúbili stavebnicu Lego a sériu Speed Champions. Pozrite si naše nové video s Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo, ktoré sme poskladali za 36 minút.

Séria Speed Champions v roku 2020 dospela, modely sú širšie, väčšie a aj drahšie. Po vašej pozitívnej reakcii na skladanie modelov Speed Champions 76896 – Nissan GT-R NISMO a 76897 – 1985 Audi Sport quattro S1, ktoré sme vám predstavili na našom instagramovom účte @techbox.sk sme si povedali, že natočíme aj speed build video.

Pre náš prvý speed build Lego sme si vybrali práve model Lego Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo, ktorý sa skladá z 275 dielikov. Novinku kúpite za 19,99 € a povieme vám, že už pri pohľade na krabičku zaplesá srdce každému fanúšikovi rýchlych a krásnych áut.

Na poskladanie modelu Ferrari F8 Tributo z Lego kociek si vyhraďte približne hodinku, nám sa to podarilo za 36 minút. Musíme uznať, že model je krásne detailný a teraz môžete do interiéru usadiť dvojicu Lego figúrok, dokonca nechýba „interiér“ vrátane efektnej stredovej konzoly.

Celkovo získate 15 cm veľký model, ktorý je o 25% väčší ako doterajšie Speed Champions. Táto séria je síce pomerne mladá, odštartovala len v roku 2015, no aktuálna generácia modelov ju posúva o poriadnu úroveň vyššie. Jednoducho 8 pinová šírka umožnila tvorcom ešte viac sa vyhrať s detailmi, aby sa výsledný model čo najviac podobal reálnej predlohe.

Pozrite siLEGO Technic 42110 Land Rover Defender – Ikona z kociek sa vydarila

Pozrite si naše video a ak sa vám páči dajte nám LIKE, prihláste sa na odber nášho YouTube kanála TECHBOX.sk, prípadne nám dajte tip, čo by sme pre vás mali poskladať nabudúce.

Komentáre k článku