Ponuka, ktorá sa neodmieta: Samsung Galaxy Watch3 s 54 % zľavou!

ZDROJ | Samsung

Dnes sú smarthodinky zariadením, ktoré vídať na zápästiach mladých i starých, technologických či športových nadšencov. Nosia ich aj bežní ľudia, čo si nevedia vynachváliť možnosti týchto miniatúrnych zariadení. Počas prehľadávania množstvom ponúk sme narazili na skvelý model Samsung Galaxy Watch3 41 mm, ktorý je aktuálne v 54,5 % zľave.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Ide o model, ktorý sa predstavil len minulý rok v lete. Má 1,2-palcový Super AMOLED displej a poháňa ho 2-jadrový procesor Exynos 9110 spárovaný s 1 GB RAM a 8 GB internou pamäťou. Galaxy Watch3 bežia na vlastnom OS Tizen Based Wearable 5.5, rozumejú si s OS Android aj iOS. Sú odolné voči vode a prachu podľa certifikátu IP68, so smartfónom ich spárujete cez Bluetooth 5.0, no nechýba ani Wi-Fi 4.

ZDROJ | Samsung

Watch3 prinášajú množstvo pokročilých funkcií sledovania športových a fitness aktivít. Nájdete v nich nový snímač srdcovej frekvencie, vedia odmerať EKG, monitorujú spánok, stres a hladinu maximálnej rýchlosti spotreby kyslíka (VO2 Max). Všetky zdravotné funkcie sa zobrazujú v známej aplikácii Samsung Helath.

Galaxy Watch3 merajú krvný tlak pomocou analýzy pulzných vĺn, ktorý sleduje senzor srdcovej frekvencie. Program potom analyzuje vzťah medzi kalibračnou hodnotou a zmenou krvného tlaku. Funkcia EKG umožňuje analyzovať srdcový rytmus a nepravidelnosti naznačujúce fibriláciu predsiení (AFib).

ZDROJ | Samsung

Z ďalších funkcií môžeme spomenúť Kyslík krvi umožňujúci zmerať efektívnosť dýchania a zistiť vašu bežnú úroveň saturácie kyslíka v krvi. Detekcia pádu vám umožní získať prehľad o zdraví vašich blízkych, aj keď nie ste pri nich. Ak systém zistí potenciálny pád, môžete dostať SOS hlásenie spolu s polohou, kde mohlo k nehode dôjsť. Nechýba monitoring spánku, zrkadlenie notifikácií zo smartfónu, hudobný prehrávač či prehliadač fotografií.

Pozrite si9 smarthodiniek do 150 eur nielen pod stromček

Smarthodinky Samsung Galaxy Watch3 41 mm SM-R850 sa bežne predávajú za 429,00 eur, no aktuálne ich môžete kúpiť od 199,00 eur. To je zľava vo výške 54,5 %. Za lepšiu cenu ich nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku