Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Pomôžte nám nájsť NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ roka 2020 a vyhrajte!

Pomôžte nám nájsť NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ roka 2020 a vyhrajte!
Richard Pliešovský
Pomôžte nám nájsť NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ roka 2020 a vyhrajte!

Tento rok oslavujeme už 10. ročník populárnej ankety NAY TECHBOX roka. Stačí iba jeden váš hlas a ste zaradený do súťaže o jednu zo 7 hodnotných cien. V kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ roka 2020 je nominovaná šestica skvelých slúchadiel.

V rámci súťaže môžete vyhrať perfektné smart hodinky Apple Watch Series 6 44 mm od Tatra banky, skvelý smartfón s vynikajúcimi fotoaparátmi Samsung Galaxy A51 od VÚB banky, ale aj najnovší robotický vysávač vrátane mopu iRobot Roomba Combo 2v1 od PLAY Electronics, s. r. o., distribútora a dovozcu značky iRobot v SR.

Tešiť sa však môžete aj na dvojicu vydarených skutočne bezdrôtových Bluetooth slúchadiel do uší v čiernej a bielej farbe JBL TUNE 115TWS od DSI Slovakia, s.r.o, distribútora značky JBL, rovnako na jedného z vás čaká úplná novinka – smartfón s veľkou výdržou Motorola moto g9 power od Lenovo (Slovakia) a nechýba ani jeden z top smartfónov s vynikajúcim pomerom cena/výkon Xiaomi Mi 10T Lite 5G 6/128GB s digitálnou licenciou ESET Mobile Security pre Android na 1 rok od spoločností ESET a mi-store.sk, jediného oficiálneho obchodu značky Xiaomi na Slovensku.

Pozrite si

Hlasujte a vyhrajte 7 cien v ankete NAY TECHBOX roka 2020

NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ

Z každej z 8 kategórii máte na výber zo 6 najlepších zástupcov. Rovnako to platí aj pre kategóriu SLÚCHADLÁ. Takmer všetky produkty nám v rámci tohto roku prešli rukami, takže sme vyberali najlepšie z najlepších.

Nájdete tu perfektné slúchadlá do uší, ktoré prinášajú filter hluku (ANC), dotykové ovládanie, pokročilé funkcie a, samozrejme, skvelý zvuk. Dobíjajú sa z puzdra, ktoré slúži aj ako obal. Vyberte z nominácií tie, ktoré sú podľa vás najlepšie.

Poďme sa pozrieť na nominované produkty v kategórii NAY TECHBOX SLÚCHADLÁ pre rok 2020.

Apple AirPods Pro

AirPods Pro sú najkvalitnejšie štupľové slúchadlá od Apple. Vďaka ANC budete počuť len vašu obľúbenú hudbu bez rušivých vplyvov okolia. Kompatibilné sú nielen s ekosystémom Apple (iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, AppleTV či Mac), ale aj s inými zariadeniami vybavenými technológiou Bluetooth. Frekvenčný rozsah je 20 Hz až 20 kHz.

Čip H1 zabezpečí rýchlejšie a stabilnejšie bezdrôtové pripojenie k smartfónu alebo hodinkám. Slúchadlá sa dodávajú s nabíjacím puzdrom v bielej farbe s troma rôznymi koncovkami do uší pre komfortné nosenie. Spĺňajú certifikáciu IPX4, odolajú teda potu i vode. Puzdro sa nabíja bezdrôtovou nabíjačkou alebo cez Lightning port. Na jedno nabitie vydržia 4,5 hodiny, s dobitím v puzdre je to spolu až 24 hodín.

Bose QuietComfort Earbuds

Bose QuietComfort Earbuds sú špičkové slúchadlá, ktoré vďaka mäkkým ušným nástavcom StayHear Max nebudete cítiť ani počas dlhého počúvania. Frekvenčný rozsah je 20 Hz až 20 kHz. Inovatívna funkcia ANC umožňuje prepustiť časť zvukov z okolia alebo ich úplne obmedziť. Namiesto tlačidiel majú intuitívne dotykové rozhranie. Umožňuje vám ovládať obsah pomocou niekoľkých jednoduchých gest.

Spĺňajú certifikáciu IPX4, odolajú potu i vode, sú teda ideálnym parťákom na pohybové aktivity a tréning. Nabíjajú sa bezdrôtovo, alebo cez USB-C port. Na jedno nabitie vydržia skvelých 6 hodín, ďalších 12 získate dobitím v puzdre. Vďaka rýchlonabíjaniu máte za 15 minút k dispozícii 2 hodiny počúvania.

JBL Reflect Mini NC

JBL Reflect Mini NC sa okamžite stanú súčasťou vášho života a budú vás sprevádzať pri športovaní, cestovaní či oddychu. Slúchadlá majú stabilizátory, ktoré zabezpečia, aby vám nevypadli z ucha ani pri aktívnom pohybe. Výborne sa uplatnia pri nerušenom pozeraní filmov. ANC vás odizoluje od okolitých ruchov a pomôže sústrediť sa na prehrávaný obsah. Frekvenčný rozsah je 20 Hz až 20 kHz.

JBL Reflect Mini NC vydržia 7 hodín, ďalších 14 hodín poskytne puzdro. Nabíjajú sa cez USB-C port. Poteší technológia Dual Connect + Sync, vstavaná funkcia Multi AI slúžiaca na komunikáciu s hlasovými asistentmi a odolnosť voči potu a vode IPX7.

Pozrite si

Pomôžte nám nájsť NAY TECHBOX SMARTFÓN roka 2020 a vyhrajte!

Huawei FreeBuds Pro

Huawei FreeBuds Pro inteligentne rozpoznávajú okolité zvuky, na základe čoho prepínajú režim potlačenia hluku. K dispozícii máte viacero režimov: ultra (potláčania hluku), príjemný režim (redukuje rušivé zvuky), hlavný režim (využijete na rušných miestach) a hlasový režim (potlačí okolité zvyky tak, aby vynikli ľudské hlasy). Výkonný čip Kirin A1 s Bluetooth 5.2 znižuje latenciu na 180 ms. Frekvenčný rozsah je 20 Hz až 20 kHz.

Slúchadlá sa ovládajú dotykovými gestami, prejdením prsta, stlačením alebo zovretím môžete zvýšiť/stíšiť hlasitosť, meniť hudbu alebo prijímať hovory.  Potešia 7-hodinovou výdržou, ďalších 23 hodín získate s dobitím v puzdre, ktoré sa nabíja cez USB-C port.

Samsung Buds Live

 

Galaxy Buds Live vás zaujmú úplne novým dizajnom, ktorý je výsledkom dlhoročného vývoja. Unikátne ergonomické tvarovanie perfektne kopíruje vnútornú aj vonkajšiu časť ucha a poskytuje vám tak maximálne pohodlie aj pri dlhodobom používaní. Elegantné prevedenie s vysoko lesklým povrchom skvelo dopĺňa praktické puzdro, ktoré pripomína malú krabičku na šperky.

Galaxy Buds Live sú vybavené vysokokvalitnými 12 mm meničmi so zvukom od AKG. Frekvenčný rozsah je 20 Hz až 20 kHz. Na jedno nabitie vydržia 7,5 hodín, s dobitím v puzdre je to spolu až 21 hodín.

Pozrite si

Samsung Galaxy Buds Live – fazuľky, ktoré hrajú nad očakávania

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S

Slúchadlám Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S nechýba funkcia ANC, ktorá vás odstrihne od okolitého sveta. Ovládajú sa dotykovými gestami, ktoré výrazne uľahčujú ich používanie. Jednoducho sa dotknite slúchadiel, aby ste ovládali hudbu, prijímali alebo zavesili prichádzajúce hovory alebo aktivovali hlasového asistenta. Kvalitný zvuk zabezpečujú 14,2 mm meniče s frekvenčným rozsahom 20 Hz až 20 kHz.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S vydržia 5 hodín, v puzdre ich nabijete na ďalších 15 hodín. Puzdro nabijete cez USB-C port, poteší podpora bezdrôtového nabíjania.

Hlasujte do 13. januára 2021

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2020 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra bankaESETCanonJBLmi-store.skiRobotMotorola a VÚB Banka.