Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Samsung S23 Ultra- viac foťák, ako smartfón?

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Samsung S23 Ultra- viac foťák, ako smartfón?
TECHBOX
Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Samsung S23 Ultra- viac foťák, ako smartfón?

Ako každú nedeľu, aj dnes sme nahrali nový TECHBOX TÝŽDEŇ. Podcast, ktorý pripravujeme každú nedeľu nahrali Lissett a Richard. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií.

Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk, alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch a Google Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Samsung tento týždeň predstavil svoju novú vlajkovú sériu. Tušíte správne, ide o S23, ktorú zastupujú tri modely: prémiový S23 Ultra a dva „všednejšie“ S23 a S23+Vieme, čo Samsung zabudol dať do série S23. ale i to, či bude svoje notebooky Galaxy Book3 predávať na Slovensku.

Aj vy patríte medzi tých, ktorí natáčajú videá a potom ich zavesia na sociálne siete, napríklad na YouTube? Zbystrite pozornosť. Štát totiž zmenil podmienky a po novom stanovil oznamovaciu povinnosť. Vzťahuje sa aj na vás?

Nehody elektromobilov so sebou prinášajú zvýšené riziko požiaru, ktorý môžu spôsobiť poškodené batériové články a v nich prebiehajúce chemické reakcie. Na tieto situácie sú so zvyšujúcou sa popularitou takýchto vozidiel postupne pripravovaní aj hasiči. So situáciou, ktorú museli riešiť tento týždeň zložky v kanadskom Vancouveri, sa zrejme doposiaľ nestretol ešte nikto na svete. 

George Hayward, dátový vedec, ktorý pracoval vo Facebooku, tvrdí, že jeho zamestnávateľ úmyselne tajne vybíjal batérie na mobilných telefónoch používateľov. Takéto praktiky vraj nie sú ničím výnimočným ani v iných sociálnych sieťach, volajú ich negatívne testovanie.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Aktuálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.