Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast týždeň: Ide vám pomaly internet? Možno poznáme príčinu

Podcast týždeň: Ide vám pomaly internet? Možno poznáme príčinu
Zdroj | Andrea De Santis/Unsplash
TECHBOX
Podcast týždeň: Ide vám pomaly internet? Možno poznáme príčinu
Zdroj | Andrea De Santis/Unsplash
Zdroj | Andrea De Santis/Unsplash

Ako každú nedeľu, aj dnes sme nahrali nový TECHBOX TÝŽDEŇ. Podcast, ktorý pripravujeme každú nedeľu nahrali Lissett a Richard. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií.

Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk, alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch a Google Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ktoré profesie nezasiahne nástup umelej inteligencie? Čím lepšie ju svet spoznáva, tým viac profesií si z nášho pomyselného zoznamu škrtáme. Nedávno sa umelej inteligencii podarilo zložiť vysokoškolské skúšky z práva a ekonomiky, teraz sa k tomu pridávajú skúšky z medicíny.

Chceli by ste MacBook z roku 2020 za zlomok jeho pôvodnej ceny? Mnohí by po takom modeli siahli, aj keď by bol z druhej ruky. Majú však smolu a s ním aj životné prostredie. „Ojazdené Macy“ sú totiž nepoužiteľné.

Najpredávanejšou značkou áut na Slovensku sa v roku 2022 stala Škoda, z ktorej portfólia sa najlepšie predávala opäť Fabia. V celkovom počte predaných kusov ju však predbehla konkurencia zo vzdialenejších kútov.

Aj keď nie je pokryté celé územie Slovenska, prístup k internetu a telekomunikačným službám máte z každej obývanej oblasti. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo všetko musí váš operátor zabezpečiť, aby ste mali objednanú službu stabilne, 24 hodín denne? Internet dokážu úspešne zlikvidovať nečakaní záškodníci.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Aktuálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.