Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Vypočujte si náš prehľad o TOP novinkách

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Vypočujte si náš prehľad o TOP novinkách
TECHBOX
Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Vypočujte si náš prehľad o TOP novinkách

Aj v dnešnú nedeľu si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Už tradične ho nahrali Lissett a Richard, v 26. epizóde pre vás vybrali zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Zdroj | Peugeot

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Už ste videli najkrajší Peugeot, model 408? Skladací Huawei Mate Xs 2 je tu, spolu s E-Ink tabletom MatePad Paper. Už ste sa zamýšľali nad tým, či sa oplatí prelepovať si webkameru alebo aká je šanca, že nás niekto sleduje? Netflix pripravuje Squid Game reality show, kde sa budú dať vyhrať milióny. Viete, že na Slovensku môže vzniknúť múzeum arkádových videohier?

Pozrite si

Slováci našli dieru na trhu. Boataround je vo svojej brandži jednotkou na trhu

Určite vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.