Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ - Spustili sme nový TECHBOX 3.0!

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ - Spustili sme nový TECHBOX 3.0!
TECHBOX
Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ - Spustili sme nový TECHBOX 3.0!

Aj v dnešnú prázdninovú nedeľu si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Už tradične ho nahrali Lissett a Richard, v 31. epizóde pre vás vybrali zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Obsah pokračuje pod reklamou

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Po mesiacoch príprav, desiatkach hodín vývoja a testovania je to tu. Privítajte s nami 3. generáciu portálu TECHBOX.sk, ktorá so sebou prináša nový dizajn, nové funkcie, ale aj celkom nový druh obsahu. Na čo sa môžete tešiť?

Vplyv na váš milostný život môže mať veľa faktorov, ale zrejme len málokto predpokladá, že ak sa zmienite o tom, že máte smartfón značky Blackberry, klesne vaša šanca na úspech o 77 %. Naopak, ak sa pochválite iPhonom, vaše šance stúpnu o 82 %.

Cesta vlakom sa radí medzi formy dopravy s najnižšou produkciou emisií. Ponúkajú často väčší komfort ako autobusy a zároveň s nimi viete prejsť dlhšie trasy za kratší čas. Nie vždy je však inšpirácia alebo čas na plánovanie výletu, pomôže vám zaujímavý web.

Policajti dostanú nové elektromobily, rezort vnútra plánuje obstarať elektromobily typu hatchback, SUV a tiež dodávky. V kategórií plug-in zasa hybridné vozidlá typu sedan, SUV, hatchback a kombi. Odhadovaná hodnota tejto zákazky je zhruba 3,3 miliónov eur.

Pozrite si

Slováci sa bijú o energiu zo solárnych panelov a tepelných čerpadiel

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?