Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast Techbox týždeň: Ford Mustang, GoPro Hero, ale aj trojica „fitbitiek“

Podcast Techbox týždeň: Ford Mustang, GoPro Hero, ale aj trojica „fitbitiek“
TECHBOX
Podcast Techbox týždeň: Ford Mustang, GoPro Hero, ale aj trojica „fitbitiek“

Poďte si vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Nahrali ho Lissett a Richard, v 38. epizóde pre vás vybrali zaujímavosti zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublicBreaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Obsah pokračuje pod reklamou

V piatok sa začali predávať iPhony 14. O ktorý model je najväčší záujem a ktorý prepadol?

Ford predstavil nový Mustang s klasickým pohonnom. Oficiálne sa začne predávať v roku 2024, ale už dnes vieme všetko podstatné.

Okrem očakávaných Fitbit Versa 4 a Sense 2 sme sa prekvapujúco dočkali aj tretej novinky, fitness náramku Inspire 3. Čo od nich môžete očakávať?

Väčšina ľudí prepočítava svoj mesačný rozpočet, rozmýšľa čo zmeniť, aby znížili náklady. Prinášame zopár nápadov, ako môžu ženy pomôcť pri znižovaní výdavkov na energiu.

GoPro akčné kamery patria medzi etalón v tejto kategórií. Výrobcovia ako Sony, Niceboy či DJI sa síce snažili priniesť na trh svoje vlastné modely, no nikomu z nich sa nepodarilo úspech GoPro napodobniť. Nová generácia GoPro Hero je tu. Prichádza s väčším senzorom a menším súrodencom.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?