Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast Techbox týždeň: Čím nenudil CES 2023?

Podcast Techbox týždeň: Čím nenudil CES 2023?
TECHBOX
Podcast Techbox týždeň: Čím nenudil CES 2023?

Pred chvíľou sme nahrali nový TECHBOX TÝŽDEŇ. Podcast, ktorý pripravujeme každú nedeľu nahrali Lissett a Richard. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií.

Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie technologické novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple PodcastochGoogle Podcasts. Nechýba Spotify, ani ďalšie platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breake, alebo Anchor.

Obsah pokračuje pod reklamou

Kedysi bol programátor podivín, ktorého prácu nebolo príliš vidieť. Dnes je to úplne inak. Tí najlepší majú zaslúžene aj najlepšie platy, ale na svoje si prídu aj ostnatí. Predtým sa to však treba naučiť. Ako zistíte, či na to máte?

Na výstave CES v Las Vegas Lenovo toho ukázalo skutočne veľa, napríklad Yoga Book 9i, notebook s dvoma displejmi. Zaujal model ThinkBook Plus Twist, ktorý má otočný OLED aj e-Ink displej, či gigantický 14,5-palcový Tab Extreme. Má OLED displej, 8 reproduktorov a 2 USB-C porty.

TCL ukázalo úplne nové smart okuliare. Využívajú revolučnú binokulárnu technológiu plnofarebného displeja Micro-LED. Samsung na veľtrhu predstavil koncept zariadenia Flex Hybrid, ktorý kombinuje obe riešenia skladacích zariadení, skladá sa a roluje zároveň. Zo 4,4-palcového tak môžete získať až 12,4-palcové zariadenie.

Zdroj | Q-bear

CES 2023 nie je len to top značkách. Taiwanskú firmu Q-bear zrejme nepoznáte. Ale – čo by ste povedali na prekladač detského plaču?

Európska komisia sa nazdáva, že fotovoltické panely na strechách budov nám vytrhnú energetický tŕň z päty. Od roku 2034 majú byť povinne na všetkých strechách.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Aktuálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.