Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Aká je návratnosť elektromobilu, megasúboj kolobežiek

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Aká je návratnosť elektromobilu, megasúboj kolobežiek
TECHBOX
Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Aká je návratnosť elektromobilu, megasúboj kolobežiek

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Ani horúčavy nezabránili Lissett a Richardovi pripraviť už 27. tohtoročnú epizódu. Nájdete tu výber zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Nejeden z vás sa určite zamyslel nad tým, aká je návratnosť elektromobilu? Porovnali sme ŠKODA Enyaq iV a Kodiaq. Sú orázdniny a počas nich sa veľa cestuje. Dajte si pozor na svoju batožinu ľahko a účinne. Letné horúčavy určite strávite maj pri vode, čo je super. Infarktový stav však ľahko spôsobí pád smartfónu do vody. Poznáte prvú pomoc, čo robiť v takejto situácii? Pri lete ešte ostaneme, práve pre teplé mesiace sú ideálne elektrické kolobežky. Už ste počuli o našom megasúboji 5 elektrických kolobežiek do 350 W?

Pozrite si

9 rýchlych tipov ako ušetriť na elektrine

Určite vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.