Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast na tento týždeň | The Last of Us Podcast

Podcast na tento týždeň | The Last of Us Podcast
Zdroj | PlayStation
Michal Spiegel
Podcast na tento týždeň | The Last of Us Podcast
Zdroj | PlayStation
Zdroj | PlayStation

Posledné dni herný svet žije novinkou The Last of Us Part II, ktorú mnohí už teraz označujú za hru roku 2020. V súvislosti s vydaním začal vychádzať aj oficiálny podcast The Last of Us.

The Last of Us Part II si od nás v recenzii odniesol úctyhodných 100 %. Ide o jednu z najlepších hier, aké kedy vyšla na konzolu PlayStation 4 a to najmä kvôli silnému príbehu.

Pozrite si

10 dôvodov prečo môže byť The Last of Us Part II hra roka 2020

Podobne silný príbeh mala aj prvá časť, ktorá tejto sérii v roku 2013 nastavila vysoký štandard. Práve prvému dielu je venovaný The Last of Us Podcast, ktorý začal vychádzať pred pár týždňami.

Keďže ide o oficiálny podcast venovaný hre, nechýbajú zaujímaví hostia ako napríklad režisér hry Neil Druckmann či jednotliví herci. Podcast zatiaľ vydal tri epizódy, ktoré po častiach rozoberajú prvú časť fenomenálnej hry The Last of Us.

Dĺžka jedného dielu je približne jedna hodina a každá epizóda je perfektne ozvučená konkrétnymi časťami z hry. Podcast je zaujímavý aj pre tých, ktorí jednotku nemali možnosť hrať, keďže im každý diel dokonale priblíži kapitolu po kapitole. Pre tých čo hru hrali ide však o perfektné doplnenie deja a myšlienok, ktoré videohra otvárala.

Zdroj | Sony
Pozrite si

The Last of Us Part II – dychberúci herný zážitok s najvyspelejším príbehom

The Last of Us Podcast je dostupný na platforme Spotify a Apple Podcastoch a nový diel vychádza približne každý týždeň. Podcast sa dá „vypočuť“ aj na YouTube. Celkovo je v pláne 8 epizód s tým, že posledná bude odvysielaná 28. júla 2020.

Pokiaľ vás hra The Last of Us zaujala, nezabudnite si prečítať našu recenziu na jej druhú časť, prípadne výber 10 dôvodov prečo môže byť The Last of Us Part II hra roka 2020.