Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podarený smartfón Motorola Moto g200 5G je teraz o štvrtinu lacnejší

Podarený smartfón Motorola Moto g200 5G je teraz o štvrtinu lacnejší
Zdroj | Motorola
Michal Sobek
Podarený smartfón Motorola Moto g200 5G je teraz o štvrtinu lacnejší
Zdroj | Motorola
Zdroj | Motorola

Motorola patrí k obľúbeným značkám smartfónov a produkuje veľké množstvo modelov. Smartfón Motorola Moto g200 5G má čo ponúknuť a teraz ho môžeme mať navyše až o štvrtinu lacnejšie.

Nejde pritom o malé zariadenie s rozmermi 168,1 x 75,5 x 8,9 mm a hmotnosťou 202 gramov. Zadná strana je vyrobená z plastu a v balení sa nachádza aj silikónový obal. Čítačka odtlačkov prstov je osadená v zapínacom tlačidle a povrch odpudzuje vodu, ale smartfón nie je odolný proti vode.

Lákadlom je veľký 6,8-palcový IPS panel s Full HD rozlíšením (2 460 x 1 080 pixelov) a 144-hertzovou obnovovacou frekvenciou. Škoda je to, že nejde o AMOLED panel. V priestrele sa nachádza 16-megapixelová selfie kamera. Všetko má na starosti takmer čistý Android 11 s už dostupnou aktualizáciou na dvanástku.

Obsah pokračuje pod reklamou

O výkon nie je núdza, pretože na oňho stará staršia vlajková loď v podobe Snapdragonu 888 Plus, ktorý spolupracuje s 8 GB RAM a 128-gigabajtovým úložiskom. Pozor však na to, že v tomto prípade chýba slot na microSD kartu.

Súboj so smartfónom POCO X4 Pro 5G

Súboj smartfónov strednej triedy! Radšej výkon Motoroly alebo displej POCO?

Zadná strana patrí dokopy trom snímačom. Tým hlavným je 108-megapixelový senzor, dopĺňa ho 8-megapixelový ultraširokohlý senzor a treticu uzatvára 2-megapixelový senzor hĺbky. Video je možné natočiť v maximálnom 4K rozlíšení pri 30 fps.

Okrem toho je tu Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2, NFC na platenie pomocou Google Pay, ale chýbajú napríklad stereo reproduktory. O výdrž sa stará batéria s kapacitou 5 000 mAh a v balení nechýba ani adaptér s výkonom 33 W.

Smartfón Motorola Moto g200 5G prišiel do predaja za štartovaciu cenu 449 eur. Aktuálne však cena klesla a môže byť váš už za 330,58 eur, čo úspora 118,44 eur alebo aj 26 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.