Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podarený náramok Xiaomi Smart Band 7 je aktuálne vo svojej najvyššej zľave!

Podarený náramok Xiaomi Smart Band 7 je aktuálne vo svojej najvyššej zľave!
Michal Sobek
Podarený náramok Xiaomi Smart Band 7 je aktuálne vo svojej najvyššej zľave!

Smart náramky sa stávajú čoraz schopnejšími a smelo dokážu konkurovať aj smart hodinkách. To dokazuje aj náramok Xiaomi Smart Band 7, ktorý toho dokáže skutočne veľa a aktuálne je v zľave až 20 %.

Spoločnosť Xiaomi už niekoľko rokov vyrába svojej obľúbené smart náramky, veď aj vďaka nemu získali takú popularitu. Siedma generácia priniesla vytúžené vylepšenia. Konkrétne rozmery sú 45,6 x 20,7 x 12,25 mm pri hmotnosti 13,5 gramu, takže na ruke ich skutočne neucítite. Nechýba certifikácia 5 ATM.

Obsah pokračuje pod reklamou

Displej sa opäť zväčšil, aktuálne tu máme 1,62-palcový AMOLED panel s rozlíšením 490 x 162 pixelov. Tou vytúženou funkciou je Always-on režim displeja, takže ten dokáže neustále ukazovať aktuálny čas, pozor len na skrátenú výdrž batérie.

Xiaomi Smart Band 7 má senzory, ktoré spoľahlivo zmerajú tep, okysličenie krvi, stres, ale aj spánok. Nechýba ani špeciálna metrika PAI. Okrem toho zmerajú aj prejdenú vzdialenosť, kroky a spálené kalórie. Náramok podporuje vyše 100 športových režimov, ale stále tu absentuje GPS modul.

Nachádzame tu aj jednoduchý systém priamo od Xiaomi založený na ovládaní gestami, nechýba zobrazovanie notifikácií, a dokonca aj smajlíkov. Hovory ale cez neho nie je možné uskutočniť kvôli chýbajúcemu reproduktoru.

Pozrite si

Xiaomi Smart Band 7 – najlepší dostupný smart náramok na trhu, ale čo tá výdrž?

Batéria má slušnú kapacitu 180 mAh, podľa výrobcu by mala vydržať okolo dvoch týždňov klasického používania. Pri zapnutí všetkých funkcií to bude tak polovica. V balení sa tiež nachádza aj magnetická nabíjačka.

Smart náramok Xiaomi Smart Band 7 prišiel na globálny trh za cenu 56 eur. Aktuálne je však oveľa dostupnejší, jeho aktuálna cena je od 44,9 eur, čo je úspora 11 eur alebo aj 20 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.