Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Poctivý holiaci strojček na doma i na cesty. Teraz s poriadnou zľavou

Poctivý holiaci strojček na doma i na cesty. Teraz s poriadnou zľavou
Zdroj | Braun
Richard Pliešovský
Poctivý holiaci strojček na doma i na cesty. Teraz s poriadnou zľavou
Zdroj | Braun
Zdroj | Braun

Braun a holiace strojčeky neodmysliteľne patria k sebe. Ak vám ten váš dosluhuje, máme pre vás vynikajúci tip na model Braun 3010BT. Je teraz za výbornú cenu, tak prečo to nevyužiť?

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS  vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Dobíjací elektrický planžetový holiaci strojček Braun Series 3 Shave & Style je ideálnym nástrojom starostlivosti o telo 3v1. Vyberte si medzi čistým oholením alebo presným zastrihnutím fúzov jednoduchým zapnutím hlavy prístroja a nasadením jedného z 5 hrebeňových nástavcov pre dosiahnutie požadovanej dĺžky strniska.

Okrem holenia na hladko môžete využiť zastrihávanie. Hrebene majú rozpätie dĺžok 1 až 7 mm pre perfektne upravený vzhľad vašej brady i fúzov. Precízny zastrihávač má dlhú životnosť, je navrhnutý tak, aby spĺňal tie vysoké štandardy.

Zdroj | Braun

O plnohodnotný holiaci výkon sa stará tenká, no presná holiaca hlavica, ktorá sa dostane aj do ťažko prístupných miest, napríklad pod nos.

NiMH batéria sa dobije na 100 % za 60 minút, strojček vydrží 45 minút, funkcia rýchleho nabíjanie ho na jedno holenie dobije za 5 minút.

Zdroj | Braun

Holiaci strojček je vodeodolný do hĺbky až 5 metrov. Pre jednoduché čistenie opláchnite holiaci strojček pod tečúcou vodou. V prípade potreby použite trošku bežného tekutého mydla.

Holiaci strojček Braun 3010BT sa bežne predáva za 99,99 eur. Teraz si ho viete kúpiť už od 79,90 eur, čo je zľava vo výške 20,1 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.