PlayStation Plus bude v máji 2022 v znamení FIFA 22

ZDROJ | Blog.PlayStation

Májová ponúka služby PlayStation Plus so sebou prinesie opäť trojicu hier, ktorým tentokrát dominuje futbalový titul FIFA 22.

FIFA 22

PS4/PS5

Fanúšikovia futbalu si v máji prídu na svoje, keďže v rámci predplatného PlayStation Plus dostanú relatívne nový titul, ktorý vyšiel len v októbri 2021. FIFA 22 ponúka viacero inovácií oproti predchodcom vrátane lepšej grafiky či rôznych vylepšení v hrateľnosti.

Curse of the Dead God

PS4

Druhou májovou hrou na PlayStation Plus je akcia v bludiskách, kde budete musieť nájsť cestu von skôr ako vás pohltí kliatba. Na ceste vás však budú čakať rôzni nepriatelia a prekážky. Pokiaľ sa vám páčili hry ako Hades alebo Dead Cells, potom je Curse of the Dead God niečo pre vás.

Tribes of Midgard

PS4

Treťou hrou je kooperačná RPG akcia, v ktorej musíte s ďalšími 9 hráčmi chrániť vzácny strom severskej mytológie, Yggdrasil. To všetko vo vydarenej kreslenej grafike.

Pozrite siPlayStation Plus v apríli 2022 prinesie SpongeBoba

Hry sa budú dať stiahnuť od 3. mája 2022 a budú dostupné do 7. júna 2022. Do 2. mája 2022 máte navyše poslednú možnosť si stiahnuť tohtomesačnú ponuku v podobe Slay the Spire, SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated a Hood: Outlaws & Legends. O týchto novinkách si môžete prečítať v našom minulomesačnom článku.

ZdrojBlog.PlayStation

Komentáre k článku