PLAiR vám umožní pozerať akékoľvek videa na veľkej obrazovke a bez káblov!

Možností ako bezdrôtovo streamovať video zo smartfónu, alebo tabletu do televízora je niekoľko. Bohužiaľ takmer každá zo súčasných technológií v sebe nesie menšie, či väčšie obmedzenia. Práve proti nim zabojuje novinka, PLAiR.

PLAiR

PLAiR je malé zariadenie, ktoré sa po svojom debute počas medzinárodnej výstavy CES 2013 konečne dostáva do predaja. Toto zariadenie so skutočne nezameniteľným dizajnom sa postará o to, aby ste už nikdy nemuseli svoj počítač pripájať k televízoru pomocou HDMI kábla, vždy keď si chcete nejaké video prezrieť na veľkej obrazovke. Všetko, čo potrebujete je voľný HDMI port, plugin do vášho internetového prehliadača a Wi-Fi sieť, do ktorej je pripojený váš PLAiR a počítač. V momente keď toto máte môžete akékoľvek video okamžite odoslať do vašej TV a sledovať ho vo vyššej kvalite. Najlepší obraz o tom, ako jednoducho to funguje získate z nasledujúceho videa.

PLAiR je vybavený ARM procesorom s taktom 1 GHz a 1 GB RAM, čo bohato postačuje na plnohodnotné prehrávanie Full HD obsahu. Výhodou je, že okrem počítača existujú pre PLAiR aj aplikácie pre smartfóny a tablety s operačným systémom Google Android a Apple iOS, takže pri prehrávaní nie ste obmedzený len na počítač. Páči sa vám toto riešenie? Môžete si ho za 99 USD (75,10 €) objednať na stránke výrobcu v troch farebných prevedeniach (Raven – čierna, Aqua – modrá a Passion – červená).

PLAiR

Foto: PLAiR

Komentáre k článku