Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Pioneer SE-E8TW - bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám aj prečítajú správy

Pioneer SE-E8TW - bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám aj prečítajú správy
Zdroj | Pioneer
Michal Spiegel
Pioneer SE-E8TW - bezdrôtové slúchadlá, ktoré vám aj prečítajú správy
Zdroj | Pioneer
Zdroj | Pioneer

Firma Pioneer predstavila zaujímavé bezdrôtové slúchadlá, ktoré využijete najmä pri športovaní. Model Pioneer SE-E8TW okrem počúvania hudby podporuje čítanie notifikácií.

Slúchadlá podporujú AAC kodek, ktorý vylepší kvalitu počúvania hudby. Frekvenčný rozsah slúchadiel je 20 Hz až 20 kHz. Každé slúchadlo disponuje 6 mm meničom a vstavanou batériou, ktorá sa postará o 3 hodiny výdrže na jedno nabitie. Slúchadlá samozrejme môžete využiť aj na vybavovanie telefonátov.

Zdroj | Pioneer
Pozrite si

6 najlepších bezdrôtových slúchadiel na cvičenie

Slúchadlám nechýba ochranné puzdro, ktoré ponúka ďalšie dvojnásobné nabitie slúchadiel. Celková výdrž by tak mala byť aj s kolískou až 9 hodín. Na ovládanie slúchadiel môžete využiť multifunkčné tlačidlo, ktoré si viete nastaviť podľa želania.

Zo zaujímavých funkcií disponujú slúchadlá možnosťou automatického čítania notifikácií a správ. Slúchadlá dokonca podporujú aj čítanie správ v českom jazyku.

Výhodou slúchadiel je priepustnosť okolitého hluku. Síce slúchadlá sľubujú blokovanie 70 % okolitého hluku, tých 30 % by mali stačiť na to, aby ste počuli okoloidúce autá. Bezpečnosť by tak nemusela byť ohrozená, no napriek tomu platí, že pri športovaní vonku treba byť obozretný a vnímať okolie. Koncovky slúchadiel Pioneer SE-E8TW majú dokonca tri miniatúrne otvory, ktoré prepúšťajú okolitý zvuk.

Zdroj | Pioneer
Pozrite si

JBL má štvoricu nových plne-bezdrôtových slúchadiel

Pri športovaní by vám slúchadlá vypadávať nemali vďaka háčiku na uchytenie. V balení tiež dostanete koncovky v troch rôznych veľkostiach. Slúchadlá Pioneer SE-E8TW sú tiež odolné voči vode a potu vďaka certifikácií IPX5, čo by ich malo ochrániť pred postriekaním vodou.

Ak vás slúchadlá zaujali, kúpiť sa dajú v troch farebných spracovaniach – čierno-šedé, čierno-žlté a staro-ružové. Cena týchto plne bezdrôtových slúchadiel by mala byť okolo 155 eur, čo je o niečo menej v porovnaní s konkurenciou od Apple.