Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Philips ponúka široký výber na ozvučenie obývačky. Nezabudol ani na športovcov

Philips ponúka široký výber na ozvučenie obývačky. Nezabudol ani na športovcov
Zdroj | Philips
Michal Sobek
Philips ponúka široký výber na ozvučenie obývačky. Nezabudol ani na športovcov
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Spoločnosť TP Vision, pod ktorú patri aj Philips, ponúka široké možnosti ozvučenia vašej domácnosti. Séria Philips Sound prináša soundbary, reproduktory aj slúchadlá pre športovcov.

Najskôr sa pozrime na ozvučenie vašej obývačky pomocou nového soundbaru Philips Fidelio FB1, ku ktorému sa pridáva aj subwoofer FW1. Soundbar Fidelio FB1 so špecifikáciou 7.1.2 dokonca nedávno získal prestížne ocenenie EISA 2022/23 za najlepší integrovaný soundbar.

Obsah pokračuje pod reklamou

K tomuto sa pripája aj reproduktor Philips FS1. So soundbarom a subwooferom zdieľa podobný dizajn, materiály aj jednoduchú inštaláciu, pričom systém vždy automaticky rozpozná zahrnuté produkty a optimalizuje ich výkon. FS1 kombinuje 1-palcový výškový, 2,5-palcový uhlový a 3,5-palcový basový reproduktor s dvoma pasívnymi žiaričmi a LEDkami pre zabudovaný Ambilight.

Zaujímavosťou je, že FS1 možno používať ako trojpásmový reproduktor, a to buď ako samostatnú jednotku alebo ho zapojíte do sterea. Reproduktor FS1 možno použiť aj ako rozšírený ľavý a pravý zvukový kanál alebo v pripojení s kompatibilným Ambilight televízorom pôsobí ako stredový kanál.

Nebude to však najlacnejšia investícia, pretože soundbar Fidelio FB1 bude na Slovensku v predaji od novembra tohto roka za odporúčanú cenu 899,99 eur a subwoofer Fidelio FW1 bude v predaji od októbra za odporúčanú cenu 549,99 eur. Do tretice reproduktor Fidelio FS1 bude na Slovensku v predaji tiež od októbra za cenu 329,99 eur.

Philips sa zameral aj na bezdrôtové slúchadlá pre športovcov. Model A7607 si nedávate do zvukovodu, ale na spánkovú kosť pomocou ktorej sa zvuk šíri. Je to teda oveľa bezpečnejšie, keďže počujete okolie bez tlmenia zvuku. Spoločnosť Philips Sound spolupracovala na týchto slúchadlách s tímom Jumbo Visma.

Slúchadlá majú certifikovanú odolnosť proti vode IP66. Mikrofón s vedením cez spánkové kosti eliminuje vietor a iné nepríjemné zvuky v pozadí, takže hovory budú hlasovo veľmi čisté. Čo sa týka výdrže, tak spoločnosť hovorí o hodnote 9 hodín, pričom 15 minút v nabíjačke stačí na hodinu prehrávania hudby. Nabíjanie je vyriešené pomocou magnetického portu odolnému voči vlhkosti.

K bezpečnosti prispieva aj integrovaný červený LED pásik  v zadnej časti rámu, ktorý je v noci lepšie viditeľný. Tieto slúchadlá sa začnú u nás predávať už v septembri za odporúčanú cenu 199,99 eur.