Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Philips OneBlade QP2620/20 - holiaci strojček, ktorý nahradí mnohé nástroje

Philips OneBlade QP2620/20 - holiaci strojček, ktorý nahradí mnohé nástroje
Roman Calík
Philips OneBlade QP2620/20 - holiaci strojček, ktorý nahradí mnohé nástroje

V redakcii máme radi technologické vychytávky, ktoré nám spríjemnia život. Philips OneBlade patrí k nástrojom, ktoré keď raz vyskúšate, nebude cesty späť. Už samotné balenie unikátneho holiaceho strojčeka a zastrihávača na tvár a telo zaujme každého, kto má rád pekné a moderné veci. Svieži dizajn a farby upozorňujú, že toto je niečo pre moderného muža.

U mňa štandard v holení znamená bežný holiaci strojček v kombinácii so zastrihávačom, ktorým si tvarujem bradu. Ďalší nástroj mám na úpravu tela. Nikdy si ich na služobku nevezmem naraz, zaberajú totiž veľa miesta. OneBlade je niečo, do čoho sa zamilujete a budete mať na to viacero dôvodov. Prvým je výdrž. Testovaný model síce na balení deklaruje 45 minút, ale reálne pri mojom režime používania každých cca. 5 dní sú to takmer 2 mesiace!

OneBlade sa dobre drží v rukách a absolútne jednoducho sa s ním pracuje. Čepele sú v predajnom balení dve, jednu je vhodné používať na úpravu tváre a druhú na telo. Vydržať by mali približne 4 mesiace. Predpokladám, že určite vydržia i viac. Záleží na tom, ako často budete OneBlade používať.

 

Holenie s Philips OneBlade je zábava, nič vás nedráždi, navyše si razom čepeľ doplníte o ochranný nástavec proti porezaniu. Súčasťou balenia je aj ochranný nástavec na intímne partie, skvelé. Pri holení stačí dodržiavať smer holenia proti smeru rastu chĺpkov a fúzov.

Osobne som nadšený najmä z trojice hrebeňových nástavcov s 1, 3, alebo 5 mm dĺžkou, ktorými si upravíte bradu v priebehu pár sekúnd. Ide to v akomkoľvek smere, môj starý veľký zastrihávač zostal v šuplíku a už nikdy sa k nemu nevrátim. OneBlade je malý a výborne sa s ním zastriháva. Na dotvarovanie brady stačí zložiť hrebeňový nástavec a využiť potenciál obojstrannej čepele. Ostré línie nie sú žiadny problém.

Páči sa mi aj to, že OneBlade je odolný voči vode, takže ho jednoducho po oholení, úprave brady a fúzov umyjete pod tečúcou vodou a hotovo. Jediné, čo mi v tomto balení chýbalo, je cestovné puzdro na prenášanie OneBlade aj s kompletným príslušenstvom. Puzdro však nájdete vo verzii Philips OneBlade QP2630/30.

Teda nie úplne, nabíjačku môžem nechať doma, výdrž a univerzálnosť sú najväčšími benefitmi tohto unikátneho holiaceho strojčeka na tvár aj telo. A to najlepšie na koniec, cena 49,99 eur je podľa môjho názoru za Philips OneBlade QP2620/20 vynikajúca.