Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Philips Mini Hi-Fi System: Párty, párty, párty a zase len párty

Philips Mini Hi-Fi System: Párty, párty, párty a zase len párty
Marek Šimunek
Philips Mini Hi-Fi System: Párty, párty, párty a zase len párty

K letu patria párty a zábava. Na každej párty pritom nesmie chýbať kvalitná hudba. Názory na to, čo znamená kvalitná hudba sa však rôznia a preto je najlepšie si namixovať presne to, čo vyhovuje vám. Využiť k tomu môžete napríklad nový mixážny pult Mini Hi-Fi System od Philipsu.

Philips Mini Hi-Fi System FWP3200D

Ak sa hudbe venujete vážnejšie, pravdepodobne by ste vysmiali DJ-a, ktorý by svoj set hral z iPhonu. Pritom to vôbec nemusí byť zlý nápad. Veď kapacita iPhonu, prípadne iPodu Touch plne postačuje na uloženie dostatku skladieb pre váš set. Postačí potom už iba využiť niektorí z mixážnych pultov a možnosťou pripojenia iPhonu a aplikáciu djay pre zmixovanie vášho setu. Pravdepodobne nebude nikto obdobnú zostavu používať na profesionálne účely, ale na domácu párty, alebo vaše DJ začiatky sa môže takéto riešenie hodiť. Presne na párty je určený aj Philips Mini Hi-Fi System, s pomerne zložitým označením FWP3200D.

Philips Mini Hi-Fi System FWP3200D

Ten je priam stvorený na šialenú domácu párty. Ako zdroj vašej hudobnej zábavy a hudobný podklad pre váš set poslúži dvojica iPhonov, alebo iPodov Touch, ktoré umiestnite priamo do doku na vrchnej strane. Samozrejme nemôže chýbať ani poriadne ozvučenie. To zabezpečia reproduktory s celkovým výkonom 300 W. Dokonalý „fíling“ najlepšieho klubu umocní aj dynamické osvetlenie, ktoré je synchronizované s namixovanou hudbou. Okrem iOS zariadení však k tomuto Mini systému pripojíte aj USB kľúč, alebo akýkoľvek MP3 prehrávač pomocou 3,5 mm audio konektora. Samozrejme ak chcete aby na vašej párty hralo niečo podobné, budete musieť investovať. Philips Mini Hi-Fi System sa totižto predáva za cenu 299,99 €.

Philips Mini Hi-Fi System FWP3200D

Foto: Philips