Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Philips Hue sa rozrastá o nezvyčajné žiarovky, aj LED pásy pre hráčov

Philips Hue sa rozrastá o nezvyčajné žiarovky, aj LED pásy pre hráčov
Zdroj | Philips
Richard Pliešovský
Philips Hue sa rozrastá o nezvyčajné žiarovky, aj LED pásy pre hráčov
Zdroj | Philips
Zdroj | Philips

Philips Hue je dnes už legendárne označenie, ktoré poznajú aj nezasvätení. Smart osvetlenie dnes zastrešuje zariadenia a gadgety pre interiér, exteriér, vrátane množstva šikovných vychytávok, ktorým sa len ťažko hľadá konkurencia.

Spoločnosť Signify, ktorá vlastní Philips Hue, predstavila na veľtrhu IFA v Berlíne nové biele a farebné žiarovky série Lightguide. Ide o elegantné, nadštandardne veľké žiarovky, ktoré sa pripájajú do ekosystému Philips Hue.

Na výber budú v troch tvaroch: veľká guľa, elipsa a trojuholník. Ich výška je zruba a sú vysoké asi 20 cm. Majú moderný dizajn a môžete ich spárovať so špeciálne navrhnutou závesnou šnúrou, tý je k dispozícii v bielej a v čiernej farbe.

Obsah pokračuje pod reklamou

Každá žiarovka má žiariacu vnútornú trubicu, ktorá rozptyľuje svetlo, a každá má lesklý povrch navrhnutý tak, aby žiarovky svietili jasnejšie. Sú schopné osvetliť váš domov bielou aj farebnou atmosférou a vyžarovať až 500 lúmenov.

Predávať sa začnú do konca tohto roka, ceny sa pohybujú od 74,99 do 89,99 dolárov, závesné káble vás vyjdu na 49,99 za kus.

Signify aktualizovalo žiarovku s vláknom, Philips Hue White Ambiance Filament. Pomocou aplikácie si viete nastaviť teplotu farby, od teplého po studené biele svetlo. Tento model sa začne predávať 13. septembra za 44,99 dolárov, resp. ako 2-balenie za 64,99 dolárov.

Nielen herná komunita sa poteší novému radu osvetlenia Philips Hue Play. Ide o svetelné pásy, ktoré sa spárujú s počítačom. Podobne ako svetelný pás Play, určené pre TV, aj tieto prinášajú efektné osvetlenie. Hue Play sa prepájajú k zadnej časti monitora a prinášajú známy Ambilight efekt.

Zdroj | Philips

Signify ponúka svetelné pásy pre displeje s uhlopriečkami od 24″ do 27″ (169,99 dolárov), alebo 32″ až 34″ (189,99 dolárov). Pásy môžete synchronizovať v ekosystéme Philips Hue, predávať sa začnú od 13. septembra.

Zdroj