Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Peter Zálešák - Vďaka koronavírusu spoznávame vlastné manželky | TECHTALKS

Peter Zálešák - Vďaka koronavírusu spoznávame vlastné manželky | TECHTALKS
Roman Calík
Peter Zálešák - Vďaka koronavírusu spoznávame vlastné manželky | TECHTALKS

Koronavírus ovplyvňuje každý náš deň. Situácia je zložitá aj pre množstvo maloobchodných predajcov. V ďalšej  časti našej talkshow TECHTALKS sa opýtame práve zakladateľa NAY, ako túto situáciu zvládajú.

Moderátor Michal Krajčír, ktorého už istotne poznáte z predchádzajúcich častí TECHTALKS si tentokrát vyskúšal prvý TECHTALKS videohovor. Aktuálna a zložitá situácia sa podpísala na fungovaní mnohých predajní a obchodov. Zasiahla aj najväčšieho špecializovaného maloobchodného predajcu elektroniky na Slovensku, spoločnosť NAY a.s., práve preto sme do ďalšieho dielu našej talkshow pozvali jedného z jej zakladateľov, Petra Zálešáka.

Počas krátkeho rozhovoru, ktorý sme vzhľadom na opatrenia museli vykonať na diaľku, sa ho moderátor Michal Krajčír spýtal nielen na to, ako aktuálna situácia ovplyvnila biznis, ale aj na to, aké poznatky táto nečakaná zmena priniesla a ako p. Zálešák vidí budúcnosť nielen NAY a.s., ale aj spoločnosti všeobecne.

Pozrite si

Igor Tóth – Po korone bude benefitom práca v office | TECHTALKS

V NAY museli zatvoriť doslova zo dňa na deň desiatky prevádzok. Je vôbec môžné fungovať v aktuálnom režime ďalej? Pozrite a vypočujte si rozhovor, ktorý vám odhalí viac zo sveta tých, ktorí sa starajú o to, aby sme doma mali vždy top techniku 🙂

Ak teda aktuálne máte 20 minútiek a radi by ste sa pozreli bližšie na to, aká je aktuálna situácia z pozície najväčšieho špecializovaného maloobchodného predajcu elektroniky na Slovensku, určite si najnovšiu časť TECHTALKS pozrite.

Pozrite si

Iniciatíva slovenských maloobchodníkov vyzýva vládu k urýchleniu opatrení

Ak neholdujete videám, máme pre vás samozrejme novú časť TECHTALKS aj vo forme podcastu, ktorý pre vás pravidelne pripravujeme. Podcast TECHTALKS nájdete na Spotify, Apple Podcastoch, Google Podcastoch, Pocket Casts a iných aplikáciách, na ktorých radi počúvate svoje obľúbené podcasty.