Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 2 min.
  • 17.11.2021

Peter Horvát - Ak raz vyskúšate Ambilight, neexistuje cesta späť | TECHTALKS

Peter Horvát - Ak raz vyskúšate Ambilight, neexistuje cesta späť | TECHTALKS
TECHBOX
Peter Horvát - Ak raz vyskúšate Ambilight, neexistuje cesta späť | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s Petrom Horvátom z spoločnosti TP Vision, ktorá na náš trh prináša televízory a audio produkty Philips. Viete, čo je Ambilight alebo P5 procesor? Sledujte a pochopíte, prečo je možné mať zo sledovania televízora úplne nový zážitok.

Televízory Philips prináša na náš trh spoločnosť TP Vision. Peter Horvát, country leader TP Vision pre Slovensko sa s Romanom rozprával práve o novinkách a výnimočnostiach televízorov Philips. Poznáte Ambilight? Unikátne podsvietenie televízora, ktoré sa mení podľa prehrávaného obsahu? Aké typy funkcie Ambilight existujú, ale aj to, čo dokáže unikátny P5 procesor sa dozviete práve z nášho videa.

Pozrite si

Rozbalili sme 65-palcový televízor Philips OLED+, ohúril nás dizajnom

A čo audio produkty Philips? Ktoré si pripojíte k vašej telke? Aj tu je značka Philips spoločnosti TP Vision lídrom v technológiách, dozviete sa totiž aj o tom, ako zvuk môžete vnímať nielen prostredníctvom uší… Všetko o novinkách Philips nielen pre rok 2021 sa dozviete práve z nášho rozhovoru.

Pozrite si

Séria Philips Performance – nový The One je ten, čo má všetko

Prezradíme vám aj to, ktorý televízor je ten pravý. Existuje totiž na trhu jeden televízor, The One, ktorý má doslova všetko. Ste zvedaví, ktorí to je? Pozrite si, alebo vypočujte si náš nový diel TECHTALKS s Petrom Horvátom, country leaderom TP Vision pre Slovensko.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Petrom Horvátom z TP Vision, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.