Peter Frolo – Prvý fotoaparát som si kúpil už v 10-tich rokoch | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s Petrom Frolom, známym slovenským fotografom celebrít. Vypočujte si podcast, kde sa rozprávame o fotení, ale aj o tom, ako fotiť a čím fotí práve Peter Frolo.

Peter Frolo je známy slovenský fotograf, dlhoročný spolupracovník redakcie TECHBOX, ktorý profesionálne fotí najmä ľudí. Začínal doslova na ulici s reportérskou fotografiou, pričom svoj prvý fotoaparát Lubitel si kúpil už v 10-tich rokoch. Zažil si aj éru paparazzi, kedy sa na fotku čakalo v aute s dlhými teleobjektívmi.

Peter si spomína aj na úspech svojej fotografie slovenského prezidenta Michala Kováča, s ktorou získal ocenenie od Czech Press Photo. Zaspomínali sme si aj na naše magazíny TECHBOX, kde autorom titulných fotografií, či fotografií modeliek s produktami bol dlhé roky práve Peter Frolo.

Súčasné digitálne fotoaparáty a fotoaparáty v telefónoch sú veľké plus najmä pre fotografov, ktorí chcú byť veľmi kreatívni. Peter však stále fotí s profesionálnymi fotoaparátmi značky Canon a na úpravu fotografií používa notebook ASUS.

Vypočujte si náš nový TECHTALKS s moderátorom Romanom Calíkom a hosťom Petrom Frolom.

TECHTALKS by TECHBOX, už aj s najnovším dielom s Petrom Frolom, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Komentáre k článku