Pavel Pribiš – Máme na prenájom aj loď za milión eur na týždeň | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s úspešným Slovákom Pavlom Pribišom z Boataround. Viete, že loď, jachtu či katamarán si prenajmete dnes jednoducho, akoby ste si objednávali ubytko? Ako vznikol nápad Boataroud a prečo dnes už má cez 19 000 lodí online?

Pavel Pribiš je úspešný Slovák, ktorý chcel dovážať kokosové mlieko, no skončil pri lodiach. Projekt Boataround umožňuje na celom svete prenájom lodí, plachetníc a jácht. Je to jednoduché, akoby ste si hľadali ubytko na Bookingu.

Aktuálne na stránke Boataround.com nájdete viac ako 19 000 aktívnych ponúk, pričom nechýbajú ani také exkluzívne kúsky, kde by ste za prenájom zaplatili takmer milión eur na týždeň. Dokonca si viete prenajať loď s 5 poschodiami, na ktorej sa natáčal známy seriál bežiaci na Netflixe. S touto loďou môžete brázdiť okolo Ibizy za 48 000 eur/týždeň.

Neľakajte sa však, v ponuke sú lode, z ktorých si vyberie každý a také Chorvátsko je stále najobľúbenejšie mieste, odkiaľ návštevníci portálu Boataround vyrážajú na more. Ako Boataround začal, čo všetko ponúka, ale aj to, prečo raz možno do ponuky pribudnú aj ponorky sa dozviete v našom rozhovore s moderátorom Romanom Calíkom.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Pavlom Pribišom z Boataround, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Komentáre k článku