Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Párty začína až s Panasonic TMAX5!

Párty začína až s Panasonic TMAX5!
Zdroj | Panasonic
PR článok
Párty začína až s Panasonic TMAX5!
Zdroj | Panasonic
Zdroj | Panasonic

Pre všetkých milovníkov hudby, vášnivých tanečníkov a začínajúcich DJ’s je tu TMAX5 od Panasonicu! Vládne silným, čistým zvukom a pritom je štýlový a dobre prenosný. Je teda vhodný do akejkoľvek izby a navyše sa dá ľahko preniesť kamkoľvek, kde je potrebné rozbehnúť zábavu.

Párty sa môže začať a nielen to – bude sa na nej skákať! TMAX5 poskytuje mohutné hlboké basy a ostré rytmy, ktoré potrebujete na premenu ľubovoľného miesta na tanečný parket. Dovoľte mimoriadne hlbokým basom riadiť vaše pohyby.

TMAX5 obsahuje port Bass Reflex, ktorý bol tak dôkladne naladený, že optimalizuje najnižšiu frekvenciu reproduktora. Zachováva mohutný hlboký zvuk bez toho, aby bola ohrozená jeho ostrosť. Výsledok: najlepšia párty, akú ste kedy zažili.

Obsah pokračuje pod reklamou

Umožnite zariadeniu TMAX5, aby vám oživilo spomienky, pripomenulo milý okamih alebo vás prenieslo na špeciálne miesto. Hudba sa prenáša cez 16 cm basový reproduktor, ktorý je podporovaný dvojitými zosilňovačmi. Dva 5 cm tweetery zasa zaručujú čisté prehrávanie vysokofrekvenčných zvukov.

Zdroj | Panasonic

Máte Qi? Tento medzinárodný štandard pre bezdrôtové napájanie znamená, že smartfón stačí umiestniť na TMAX5, aby sa nabíjal. Či už máte párty s priateľmi, alebo si užívate obľúbené melódie sami, hudba sa neustále prehráva.

Vžite sa do hudby pomocou TMAX5. Umiestnite ho zvislo alebo vodorovne v závislosti od toho, kde sa párty koná. Flexibilita znamená, že sa zmestí kamkoľvek. Zoberte ho so sebou, jednoducho ho nastavte a párty sa môže začať.

Zdroj | Panasonic

S aplikáciou Panasonic MAX Juke (Android aj iOS) ste nielen nejakým talentovaným dídžejom, ale ste skutočným DJ. Premeňte na párty každé miesto len pomocou smartfónu a zariadenia TMAX5. Bezdrôtové pripojenie Bluetooth znamená, že z tanečného parketu môžete ovládať atmosféru kdekoľvek. K reproduktoru je možné pripojiť až tri smartfóny súčasne!

Panasonic SC-TMAX5 kúpite vo všetkých dobrých elektro len za 179 €.

Zdroj | Panasonic