Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Parťák na celé leto - bezdrôtový reprák od Sony so zľavou 41 %

Parťák na celé leto - bezdrôtový reprák od Sony so zľavou 41 %
Richard Pliešovský
Parťák na celé leto - bezdrôtový reprák od Sony so zľavou 41 %

Konečne nám počasie praje a takto to bude niekoľko úžasných týždňov. K potulkám a posedeniam na čerstvom vzduchu už neodmysliteľne patrí skvelá hudba. Tú si môžete zaobstarať pomocou bezdrôtového reproduktora. Dnes sme pre vás našli kompaktný model Sony SRS-XB12, môže byť váš so zľavou 41,7 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Reproduktor má na vrchnej časti malé pútko, ktoré sa dá využiť na zavesenie, alebo držanie v ruke, napríklad počas chôdze, či vození sa na elektrickej kolobežke. Okrem čiernej je na výber z tmavomodrej, svetlomodrej mätovej, hnedo-sivej, limetkovo-žltej a korálovo-červenej farby.

O zvuk sa stará 46 mm menič s frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz a výkonom do 5 W (RMS). Sony SRS-XB12 prekvapí nečakane hlbokým basovým zvukom, o ten sa stará funkcia Extra Bass. Procesor Sound Diffusion šíri vďaka DSP technológii zvuk v akomkoľvek priestore. Nechýba možnosť spárovania dvoch reproduktorov, vďaka čomu získate stereofónny zvuk.

Zdroj | Sony

Reproduktor má batériu s kapacitou 1 400 mAh, na jedno nabitie vydrží 16 hodín. Spĺňajú certifikát IPX7, čo znamená, že je odolný voči prachu a vode. Nabijete si ho cez USB-C port.

Sony SRS-XB12 môžete vziať takmer všade. Odolný je proti vode a hudbu si vychutnáte bez ohľadu na prašnosť prostredia.

Pozrite si

Ktorý je lepší? JBL Clip 4 vs Sony SRS-XB13

Praktický reproduktor Sony SRS-XB12 sa bežne predáva za 59,90 eur. Aktuálne ho viete kúpiť už od 34,99 eur, čo je zľava vo výške 41,7 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.