Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Oslavujeme 10 rokov, vyhrávajte s nami super ceny! Teraz JBL Partybox 100

Oslavujeme 10 rokov, vyhrávajte s nami super ceny! Teraz JBL Partybox 100
Zdroj | JBL
TECHBOX
Oslavujeme 10 rokov, vyhrávajte s nami super ceny! Teraz JBL Partybox 100
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

TECHBOX.sk na začiatku februára oslávil svoje 10. narodeniny a tie sa patrí patrične osláviť. S kým iným, ak nie s vami, čitateľmi, ktorí nás pravidelne či nepravidelne sledujete a tým i podporujete. Každý mesiac preto budeme pripravovať špeciálnu narodeninovú súťaž o super cenu, ktorá môže byť vaša.

Zdroj | JBL

Portál TECHBOX.sk začal svoju existenciu 1. februára 2010. Po 10 rokoch sme nie len všetko zhodnotili a oslávili, ale v tomto jubilejnom roku vám budeme prinášať celkom nové typy článkov. Zároveň ale s 10. výročím TECHBOX.sk budeme každý mesiac prinášať špeciálnu súťaž spojenú s narodeninami TECHBOXu.

Tentokrát to bude opäť super produkt s 10-tkou v názve – prenosný reproduktor JBL PartyBox 100. Ten sa stane nepostrádateľným doplnkom každej párty či oslavy, ktorú naplní dynamickým zvukom s rezonujúcimi basmi. Samozrejmosťou je Bluetooth pripojenie. Nechýba mu ale ani 3,5 mm audio port pre vstup, ale aj výstup pre mikrofón alebo gitaru!

S výkonom 160 W a výdržou 12 hodín sa nestratí na žiadnej oslave, ale ani študentskej izbe či chate. Frekvenčný rozsah 45 Hz – 18 kHz patrí k tým najzaujímavejším pre prenosné reproduktory. Navyše Technológia True Wireless Stereoumožní prepojiť až 2 kompatibilné reproduktory na zabezpečenie dynamického stereo zvuku.

Zdroj | JBL

Čerešničkou JBL Partybox 100 sú zabudované RGB LED diódy, ktoré vyčaria svetelné efekty dodávajúce párty tú pravú atmosféru. Vybrať si môžete z niekoľkých nastavených svetelných vzorov, alebo nechajte žiarivé farby rezonovať do rytmu prehrávanej hudby a poriadne to roztočte.

Zdroj | JBL

Zaujal vás? Stačí správne odpovedať na dve jednoduché otázky a sledovať TECHBOX na Instagrame. Čas máte do 8. marca 2020 do polnoci. Žrebovať budeme v priebehu nasledujúceho týždňa.

Súťaž je ukončená. Výsledok žrebovania nájdete v samostatnom článku.

Zdroj | JBL