Oslavujeme 10 rokov! Vyhrali ste s nami Cat® S52?

ZDROJ | CAT

Od februára TECHBOX.sk oslavuje svoje 10. narodeniny, a tak sme sa rozhodli, že každý mesiac prinesieme súťaž o zaujímavú cenu. V apríli ste mohli hrať o odolný a zároveň elegantný Cat S52. Vyhrali ste ho práve vy?

ZDROJ | CAT

S 10. narodeninami sme nepoľavili, naopak, od februára prinášame stále nové a nové témy a typy článkov, ktoré vám dokážu dať viac, ako iné. Za všetky spomenieme napríklad pravidelné rubriky Seriály, Filmy či Zľavy, no aktuálne aj články v špeciálnej rubrike SHUTDOWN. Zároveň ale s 10. výročím TECHBOX.sk ale chceme každý mesiac prinášať špeciálnu súťaž spojenú s narodeninami TECHBOXu. V treťom kole ste tak mohli vyhrať šikovný a hlavne odolný smartfón Cat S52.

ZDROJ | CAT

V prípade Cat S52 je najväčším ťahákom práve jeho dizajn. Ten na rozdiel od všetkých starších súrodencov prináša výrazne civilný až elegantný dizajn. Telo má príjemné rozmery 158,1 x 76,6 x 9,69 mm, hmotnosť dosahuje 210 gramov. Telo je pritom odolné voči pádom z výšky až 1,5 metra na akúkoľvek hranu, dokáže prežiť pod vodou (1,5 m) po dobu 35 minút a nerobí mu problém ani teplota od -30 do + 65°C. Ak ste chceli tohto drsňáka medzi smartfónmi vyhrať, stačilo správne odpovedať jednoduché otázky a splniť základnú podmienku.

ZDROJ | CAT

Šťastena sa tentokrát usmiala na Michaelu G. z Chorvátskeho Grobu. Gratulujeme!

A nezabudnite, už od 1. mája hráme o ďalšiu super cenu.

Komentáre k článku