Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Originálny bezdrôtový headset pre PlayStation 5 je aktuálne o tretinu lacnejší

Originálny bezdrôtový headset pre PlayStation 5 je aktuálne o tretinu lacnejší
Zdroj | Sony
Michal Sobek
Originálny bezdrôtový headset pre PlayStation 5 je aktuálne o tretinu lacnejší
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Aj keď je herná konzola Sony PlayStation 5 stále nedostatkovým tovarom, spoločnosť má k nej bohaté príslušenstvo, medzi ktoré patria aj bezdrôtové originálne slúchadlá Sony PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset. Aktuálne sú až o tretinu lacnejšie.

Ich doménou je uzavretá konštrukcia, ktorá skvelo eliminuje vonkajšie zvuky, čím sa dokážete viac pohltiť hrou. Zvuk bude určite jednou z výhod tohto headsetu. Skvelo na to poslúži 3D 7.1 priestorový zvuk. Sony nezabudlo pridať ani kvalitný mikrofón, aby ste mohli počas hry komunikovať so svojimi kamarátmi. Dokonca je vybavený redukciou šumu a stlmiť ho viete jediným tlačidlom.

Ovládanie hlasitosti je možné pomocou fyzických tlačidiel na konštrukcii slúchadiel. Primárna kompatibilita je s hernou konzolou PlayStation 5 a 4, ale pripojiť ich viete aj ku PC pomocou dodávaného USB vysielača. Na tele sa nachádza aj audio konektor, takže ich zrejme nebude problém pripojiť aj drôtovo k zariadeniam ako smartfón alebo notebook.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Sony

Najviac však budú ladiť práve s najnovšou konzolou. Nabíjanie je zabezpečené cez moderný USB-C konektor na spodnej strane slúchadiel. Vstavaná batéria by mala vydržať zhruba 12 hodín, čo je slušná hodnota.

Pri vstupe do predaja sa Sony PlayStation 5 Pulse 3D Wireless Headset predával za cenu 99,99 eur. Aktuálne však jeho cena klesla na hodnotu 69,9 eur, čo je úspora 30 eur alebo aj rovných 30 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.