Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Orange rozdáva 5 GB dát zadarmo, ako ich môžete získať aj vy?

Orange rozdáva 5 GB dát zadarmo, ako ich môžete získať aj vy?
Richard Pliešovský
Orange rozdáva 5 GB dát zadarmo, ako ich môžete získať aj vy?

Medzinárodný deň bezpečnejšieho internetu, ktorý pripadá vždy na druhý februárový utorok, prináša tento rok nielen osvetu, ale aj možnosť získať zaujímavý benefit. Stačí, ak ste zákazníkmi Orangeu a splníte jednu podmienku.

Operátor totiž od 8. februára rozdáva svojim zákazníkom s paušálom balíček 5 GB dát. Ako si ho možno aktivovať, za akých podmienok a čo sme zistili, keď sme si to vyskúšali na vlastnej koži?

Ako to funguje?

Obsah pokračuje pod reklamou

Orange bude v priebehu tohto mesiaca pridávať k paušálu bezplatný balík dát v objeme 5 GB na 1 mesiac zadarmo. Bonusové dáta sa pripíšu zákazníkom s paušálmi Go Safe, Go Data Safe a Go Biznis. Jedinú podmienku, ktorú na vás operátor má je, aby ste navštívili ktorékoľvek predajné miesto Orangeu. Darček k paušálu vám aktivujú na predajnom mieste a bude platiť od nasledujúceho fakturačného obdobia.

To znamená, že ak máte napríklad paušál začínajúci vždy od 4. dňa v mesiaci a počas februára si prídete pre darček do predajni Orange, 5 GB dát navyše môžete začať využívať od 4. marca do 3. apríla. Ak by vám viac vyhovoval iný mesiac na bonusové dáta, musíme vás sklamať – aktivovať na predajni ich môžete len vo februári.

Ako to prebieha a či je to naozaj tak, sme sa v redakcii TECHBOX.sk rozhodli zistiť priamo na „mieste činu“. V piatok sme navštívili jednu prevádzku a spýtali sa, či je pravda, že môžeme dostať 5 GB dát len tak za nič.

Po kladnej odpovedi nám stačilo nadiktovať telefónne číslo a preukázať sa dokladom totožnosti. Potešilo, že darček v podobe bonusových 5 GB dát sme mohli aktivovať aj pre rodinných príslušníkov, takže tam nemusí chodiť celá rodina.