Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Orange ponúka LCD televízory a PS3 za zvýhodnené ceny, ale aj na splátky

Orange ponúka LCD televízory a PS3 za zvýhodnené ceny, ale aj na splátky
Imrich Maťo
Orange ponúka LCD televízory a PS3 za zvýhodnené ceny, ale aj na splátky

Orange obohacuje svoju hardvérovú ponuku o široké portfólio LCD televízorov a hraciu konzolu PlayStation 3. Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre niektorú z kombinácií FiberNet a FiberTV, si môžu vybrať zo širokej ponuky zariadení za výhodné ceny, dokonca aj na splátky.

LCD TV

Foto: Sony

Táto „akcia“ sa týka ako existujúcich, tak aj nových zákazníkov. Zvýhodnené ceny televízorov a konzoly PlayStation 3 sú rozdelené do dvoch kategórií, v závislosti na aktívnom balíku internetu FiberNET. K nemu je však potrebné mať aktivovaný ľubovoľný balík televízie FiberTV. Ponuku televízorov tvoria len dve značky, LG a Samsung, zato však viacerých typov s uhlopriečkami od 32” až do 47”. Najlacnejší televízor, ako aj PlayStation 3, si môžete kúpiť už od 198 €. Pri splátkovom predaji je okrem už uvedenej podmienky kombinácie FiberNET s FiberTV potrebná aj tzv. viazanosť až na 36 mesiacov, počas ktorých zakúpené zariadenie zaplatíte. Akontácia začína na 44 € a najnižšia mesačná splátka je 5,50 €, pričom obe sú tak isto závislé od balíka FiberNET.

LCD TV

Foto: LG

Aj keď nemožno očakávať, že mobilný operátor poskytne takú širokú ponuku televízorov ako špecializovaný obchod, či už internetový alebo „kamenný“, za určitých okolností môže byť zvýhodnená cena v rámci tejto ponuky naozaj zaujímavá. Uveďme si príklad. Ako najlacnejší, a teda aj širokej verejnosti najdostupnejší, ponúka Orange televízor LG 32LH2000 za 198 € pri balíku FiberNet Klasik a vyššom (s ľubovoľným FiberTV) a za 350 € pri balíku FiberNet Štart/Promo (+ FiberTV). Pri kúpe na splátky s akontáciou 44 €, resp. 176 € a 36-krát mesačnej splátke 5,50 € za tento televízor celkovo zaplatíte 242 €, resp. 374 €. Pre lepšie porovnanie výhodnosti tejto ponuky sme skontrolovali ceny nami vybraného televízora v slovenských internetových obchodoch. V nich sa jeho cena pohybuje približne od 325 € takmer až do Orangeom uvádzaných 450 €. A podobne je to aj pri ostatných modeloch. Z toho jednoznačne vychádza, že táto ponuka zvýhodnených cien televízorov od Orange je najlukratívnejšia pre zákazníkov vyšších balíkov FiberNET. Pochopiteľne, netreba zabúdať ani na cenu vaších konkrétnych balíkov FiberNET spolu s FiberTV. Nutnosť ich kombinácie určite nie je výhodou tejto ponuky, najmä ak ste novým zákazníkom. Kompletný zoznam televízorov aj s cenami, medzi ktorými je aj konzola PlayStation 3, nájdete na stránke Orange.