OnePlus Bullets Wireless – bezdrôtové slúchadlá s rýchlym nabíjaním

ZDROJ | OnePlus

Spolu s očakávaným smartfónom OnePlus 6 boli predstavené aj bezdrôtové slúchadlá OnePlus Bullets Wireless, ktoré podporujú rýchle nabíjanie.

https://youtu.be/-NeRmjXTMpg

Aj keď nový OnePlus 6 ponúka možnosť pripojenia drôtových slúchadiel cez 3,5-mm jack, slúchadlá OnePlus Bullets Wireless donútia majiteľov nového smartfónu premýšľať nad prechodom k bezdrôtovému počúvaniu hudby.

Pozrite siOnePlus 6 – vlajková loď ako sa patrí, konečne odoláva aj vode

Slúchadlá sú prepojené káblom a samotné štuple sú z vonkajšej strany magnetické. Pri vybratí slúchadiel z uší sa štuple nie len spoja, ale taktiež automaticky pozastavia prehrávanie hudby. Po ich opätovnom rozpojení sa prehrávanie hudby obnoví.

ZDROJ | OnePlus

V budúcnosti má tiež pribudnúť možnosť prijímania hovorov rozpojením slúchadiel. Tieto funkcie sú však dostupné iba v prípade, že sú slúchadlá pripojené k telefónu OnePlus 5, 5T alebo 6.

Silnou stránkou slúchadiel je ja podpora rýchleho nabíjania, pričom na nabíjanie netreba vyslovene originálnu OnePlus Dash Charge nabíjačku, ako je to pri smartfónoch. Slúchadlá sa s akýmkoľvek USB-C káblom nabijú za 10 minút natoľko, že vydržia ďalších 5 hodín prehrávať hudbu. Pri plnom nabití vydržia až 8 hodín.

ZDROJ | OnePlus

Slúchadlá OnePlus Bullets Wireless sú dokonca odolné voči vode, no presnú certifikáciu odolnosti výrobca nešpecifikoval. Zvuk vykresľujú 9,2-mm drivery a o kvalitný prenos hudby sa následne stará zvukový kodek Qualcomm aptX.

https://youtu.be/_m00-_rrHA8

Stredové hardvérové tlačidlo na slúchadlách slúži na aktiváciu Google Assistant, no ten nie je priamo integrovaný do slúchadiel. Slúchadlá po stlačení tlačidla aktivujú asistenta na pripojenom smartfóne.

ZDROJ | OnePlus

To najdôležitejšie na záver, slúchadlá OnePlus Bullets Wireless budú v predaji od 5. júna za cenu 69 €.

ZdrojOnePlus

Komentáre k článku