Offline Survival Manual: návod na prežitie bez vymožeností modernej doby

Offline Survival Manual

Bear Grylls by bol na vývojára aplikácie určite pyšný, možno by ešte doplnil svoje poznatky. Je teda aplikácia Offline Survival Manual skutočne užitočná?

Aplikácia Offline Survival Manual sa môže na Google Play obchode pýšiť priemerným hodnotením 4,7 / 5, státisícami stiahnutí a množstvom komplexného obsahu.

Spustením appky som sa dostal okamžite k textu prvej záložky, a teda k Psychology (psychológia). Na prvý dojem som sa potešil bohatým informáciám v anglickom jazyku, no po chvíli som si uvedomil, že členenie a prehľadnosť textu je na nízkej kvalitatívnej úrovni.

Pozrite siCAT S60 po piatich mesiacoch v Rusku. Prežil to?

Offline Survival Manual Offline Survival Manual

Podobne to platí aj pre ďalšie sekcie, medzi ktorými ma najviac zaujala záložka Fire (oheň), ktorá okrem nekonečného textu ponúka aj zopár čiernobielych obrázkov.

Offline Survival Manual Offline Survival Manual

Na konci zoznamu zobrazovaného na ľavej strane nájdete prehľad rýb, hmyzu, oblakov či rastlín a dokonca s farebnými ilustráciami.

Offline Survival Manual Offline Survival Manual

Nastavenia aplikácie sú už prehľadnejšie vďaka kvartete riadkov ponúkajúcich základné možnosti. Vývojár vystupujúci pod prezývkou ligi označil vyhľadávanie verziou Beta, no aj tak som sa nestretol s komplikáciami. Zadaný text bol vyhľadaný korektne.

Pozrite siGarmin Varia – ako prežiť na bicykli aj v meste

Offline Survival Manual Offline Survival Manual

V zásade aplikácia Offline Survival Manual nie je zlý nápad, no uvítal by som lepšie členenie textu, keďže každá sekcia ponúka enormne veľa informácií. Príjemným osviežením by boli určite odkazy na YouTube videá kanálu Primitive Technology.

Ak je  vaša znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni a máte hodiny voľného času, určite vám aplikácia obohatí vaše všeobecné znalosti.

ZDROJ | GoogleOffline Survival Manual

Offline Survival Manual68%

Veľkosť:
14,27 MB
Platforma:
Android 2.3.3 a novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Offline Survival Manual ponúka síce množstvo obsahu, no veľmi neprehľadnou formou.

Komentáre k článku