Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Odolné smart hodinky od Amazfitu v zľave takmer 34 %? Áno!

Odolné smart hodinky od Amazfitu v zľave takmer 34 %? Áno!
Zdroj | Amazfit
Michal Sobek
Odolné smart hodinky od Amazfitu v zľave takmer 34 %? Áno!
Zdroj | Amazfit
Zdroj | Amazfit

Smart hodinky sú fenoménom dnešnej doby. Predávajú sa v rôznych cenových kategóriách, tvaroch aj s rozličným zameraním. Ak hľadáte smart hodinky, ktoré sú navyše aj odolné, tak sa určite zamerajte na model Amazfit T-Rex. Tie sú aktuálne o vyše tretinu lacnejšie.

Pozrite si

Najnovšie smart hodinky od Samsungu s až 20-percentnou zľavou?

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Už len ich samotné telo naznačuje, že hodinky patria do segmentu extrémne odolných. K tomu im pomáha vojenská certifikácia MIL-STD-810G a vodeodolnosť do 50 metrov (5 ATM). Fungovať budú aj v teplotách od -40 °C do +70 °C. Treba však počítať s tým, že sú naozaj masívne a preto ich neodporúčame nežnejšiemu pohlaviu. Rozmery teda sú 47,7 x 47,7 x 13,5 mm. Váha je aj napriek tomu príjemných 58 gramov.

Výrobca do hodiniek nasadil dotykový AMOLED panel s uhlopriečkou 1,3-palca a rozlíšením 360 x 360 pixelov. Chráni ho odolné sklo Corning Gorilla Glass 3, ale je tu aj pasívna ochrana v podobe vyvýšenej lunety. Amazfit na sklo aplikoval aj špeciálnu vrstvu proti zachytávaniu odtlačkov prstov. Ovládať systém môžete aj pomocou štvorice fyzických tlačidiel rozmiestnených po pravom a ľavom boku tela hodiniek.

Hodinky dokážu v základe merať 14 športových aktivít. Nezabudlo sa ani na GPS prijímač, takže smartfón môžete nechať doma. Nechýba kvalitný snímač tepovej frekvencie aj meranie spánku. K smartfónu sa pripájajú pomocou technológie Bluetooth 5.0 a aplikácie Zepp (predtým Amazfit).

Zdroj | Amazfit

Operačný systém hodiniek je jednoduchý, skladá sa z dlaždíc, ktoré ukazujú rôzne informácie. Z hodiniek si bohužiaľ nezavoláte a ani nimi nezaplatíte v obchode. Notifikácie zo smartfónu sa vám budú vždy spoľahlivo zobrazovať, a to aj so základnými smajlíkmi. Odpovedať na nej však nemôžete.

Batéria s kapacitou 390 mAh má podľa výrobcu vydržať až 20 dní bežného používania. V prípade neustáleho merania pomocou GPS to bude skvelých 20 hodín. Ak však nastavíte úsporný režim, tak budete atakovať hranicu až 66 dní. Nabíjačka sa magnetický pripojí k zadnej strane hodiniek.

Zdroj | Amazfit

Smart hodinky od Amazfitu prišli do predaja za 165 eur, čo vôbec nebola zlá ponuka. Aktuálne ich ale zoženiete už za 109 eur, čo je úspora 56 eur alebo aj takmer 34 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.