Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Odolné smart hodinky Honor Watch GS Pro teraz kúpite o 32 % lacnejšie!

Odolné smart hodinky Honor Watch GS Pro teraz kúpite o 32 % lacnejšie!
Michal Sobek
Odolné smart hodinky Honor Watch GS Pro teraz kúpite o 32 % lacnejšie!

Smart hodiniek nikdy nie je dosť. Máme na trhu rôzne možné dizajny. Hranaté, okrúhle, elegantné alebo odolné. Hodinky Honor Watch GS Pro spájajú okrúhly ciferník a odolnosť. Navyše ich teraz kúpite až o 32% lacnejšie.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Hodinky sú o niečo mohutnejšie, preto sa budú lepšie vynímať na mužskom zápästí. Ich telo je odolné, pretože spĺňajú 14 testov vojenskej certifikácie MIL-STD-810G. Prekonajú pády, nárazy, horúce, ale aj extrémne chladné počasie.

Pozrite si

Otestovali sme športové režimy hodiniek Honor Watch GS Pro

Vpredu sa nachádza 1,3-palcový AMOLED displej, ktorý má okolo seba vyvýšenú kovovú obrubu, vďaka ktorej sa ochranné sklo lepšie chráni voči škrabancom. Na boku sa nachádzajú dve fyzické ovládacie tlačidlá. Nechýba ani silikónový remienok, pod ktorým by sa nemala nejako extra potiť ruka a mal by byť príjemný aj na bežné nosenie. Samozrejme, nie je problém ho vymeniť za akýkoľvek iný.

Zaujímavou funkciou je spätná trasa. Hodinky pomocou GPS čipu vedia navigovať aj spätne, čím sa napríklad viete dostať z lesa, ak by ste sa náhodou stratili. Okrem toho merajú stovky aktivít. Hodinky vám zmerajú tep, stres, kroky, spálené kalórie, prejdenú vzdialenosť a aj spánok. Všetky údaje nájdete v aplikácii Huawei Zdravie.

Vo vnútri beží operačný systém LiteOS. Ide o proprietárny systém, ktorý nemá pokročilé funkcie, ale odvďačí sa vám za to skvelou výdržou. Nemôžete si tu inštalovať aplikácie, platiť nimi v obchode alebo odpovedať na notifikácie. Výhodou je slovenská jazyková lokalizácia.

Hodinky potešia aj tých, čo neradi často nabíjajú hodinky. Výrobca deklaruje, že zariadenie by malo vydržať bez používania GPS prijímača až 25 dní, čo je naozaj skvelá hodnota. V balení sa nachádza nabíjací „puk“, ktorý má na sebe nabíjacie piny a USB-C konektor. Na cesty tak nemusíte ťahať ďalší kábel.

Honor Watch GS Pro prišli do predaja s cenovkou 249 eur. To ani vtedy nebola zlá alebo prehnaná cena, ale dnes ich viete zakúpiť so zľavou 80 eur alebo aj 32,1 %. To je ešte lepšia cena za to, čo všetko s týmito hodinkami dostanete.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.