Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Oddnes si na HBO Max môžete pozrieť Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora

Oddnes si na HBO Max môžete pozrieť Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora
Zdroj | HBO Max
Michal Spiegel
Oddnes si na HBO Max môžete pozrieť Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora
Zdroj | HBO Max
Zdroj | HBO Max

Predplácať si HBO Max ponúka okrem kvalitných filmov a seriálov aj tú výhodu, že sa na streamovacej službe objavujú kinohity, ktoré mali iba pár týždňov dozadu premiéru v kinách. Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora nie sú výnimkou.

Film mal na Slovensku premiéru začiatkom apríla. Tretia časť príbehu zo sveta Harryho Pottera nás zavedie niekoľko rokov po udalostiach z Grindelwaldových zločinov.

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) vie, že temný čarodejník Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) sa chystá prevziať kontrolu nad čarodejníckym svetom. Keďže ho nedokáže sám zastaviť, poverí Newta Scamandera (Eddie Redmayne), aby viedol neohrozený tím čarodejníkov, čarodejníc a jedného statočného muklovského pekára na nebezpečnú misiu, kde sa stretávajú so starými i novými zvermi a narazia na rastúcu Grindelwaldovu légiu nasledovníkov.

Film Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora natočil režisér David Yates podľa scenára J. K. Rowling a Stevea Klovesa na základe pôvodného scenára J. K. Rowling. Napriek očakávaniam získal film v recenziách skôr negatívne hodnotenia a kritici ho označujú za najhorší film zo série Fantastické zvery.

Pokiaľ si chcete pripomenúť ostatné filmy z čarovného sveta Harryho Pottera, na HBO Max nájdete celú ságu Harry Potter, predchádzajúce dva filmy Fantastické zvery a špeciály Harry Potter 20 rokov filmovej mágie: Návrat do Rokfortu a kvízovú šou Harry Potter: Rokfortský turnaj štyroch fakúlt.