Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Od dnes si môžete na HBO Max pozrieť najnovšieho Batmana

Od dnes si môžete na HBO Max pozrieť najnovšieho Batmana
Zdroj | The Batman
Michal Spiegel
Od dnes si môžete na HBO Max pozrieť najnovšieho Batmana
Zdroj | The Batman
Zdroj | The Batman

3. marca 2022 malo na Slovensku premiéru posledné filmové spracovanie Batmana. 45 dní od premiéry sme sa tohto výborného blockbusteru dočkali aj na HBO Max.

Hlavnou výhodou streamovacej služby HBO Max je práve pridávanie veľkých kinofilmov štúdia Warner Bros iba 1,5 mesiaca od kinopremiéry. Platilo to tak pri Dune, Matrixe a najnovšie aj pri Batmanovi.

Ten vás dostane svojou atmosférou a scenárom a napriek takmer trojhodinovej stopáži vás bude baviť. Tak sme charakterizovali v recenzii posledného Batmana, ktorý sa naozaj vydaril.

Počas dvoch rokov, keď sliedil po uliciach ako Batman, ktorý naháňa strach zločincom, nazrel Bruce Wayne do temného podsvetia Gotham City. Medzi skorumpovanou sieťou mestských úradníkov a vysoko postavených osobností má osamelý pomstiteľ len niekoľko dôveryhodných spojencov – Alfreda Pennywortha a poručíka Jamesa Gordona.

Pozrite si

The Batman – podarilo sa prekonať Nolana?

Noir štýl novému Batmanovi sekne a scény upršaného mesta Gotham si budete vychutnávať. V spojení s rozloženou spoločnosťou, ktorej vládnu drogy, organizovaný zločin, násilie či korupcia dostanete obraz mesta, kde slovo právny štát je iba zbožným prianím ako realitou.

Všetko zmení nový záporák, ktorý začne vraždiť kľúčových predstaviteľov mesta a zanecháva za sebou hádanky – Riddler. Okrem Riddlera sa bude musieť Batman popasovať aj s ďalšími známymi postavami ako napríklad gangster Penguin či mafián Carmine Falcone.

Film si môžete od dnešného dňa pozrieť so slovenskými a českými titulkami a vrátane dabingu na HBO Max v kvalite 4K Ultra HD. Neprehliadnite tiež našu recenziu na posledného Batmana, v ktorom si od nás odniesol vysoké hodnotenie.