Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Letné horúčavy sa blížia, pripravte sa na ne teraz až o pätinu lacnejšie!

Letné horúčavy sa blížia, pripravte sa na ne teraz až o pätinu lacnejšie!
Zdroj | Concept
Richard Pliešovský
Letné horúčavy sa blížia, pripravte sa na ne teraz až o pätinu lacnejšie!
Zdroj | Concept
Zdroj | Concept

Opäť vás zaskočilo teplo? Treba s tým raz a navždy zatočiť! Viete čo vám pomôže? Kvalitný ochladzovač vzduchu. Našli sme pre vás ideálneho parťáka do domácnosti, do kancelárie  teraz o skvelých 17,3 % lacnejší, vďaka čomu ušetríte 24,10 eur.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Concept OV5220 má príkon 80 W a ponúka niekoľko funkcií. Okrem ochladzovania poslúži ako ventilátor, ionizátor a čistiť vzduchu. Nechýba funkcia automatickej rotácie. Rýchlosť prúdenia vzduchu je 8 m/s, objem vzduchu je 5 m³/min. Hlučnosť je do 63 dB, nádobka na vodu má 5 litrov.

Zdroj | Concept

Výrobca uvádza, že sa postará o rovnomerné rozloženie a recirkuláciu vzduchu. Vybrať si môžete z troch prevádzkových režimov: základný, spánok a prirodzený vánok. Podľa potreby si viete vybrať z troch rýchlosti prúdenia vzduchu, nechýba dokonca ani časovač až do 7,5 hodín prevádzky. Ovládanie si realizujete cez dotykový displej, alebo diaľkové ovládanie. Ochladzovaču nechýba ukazovateľ hladiny vody ako i akustický alarm. V balení nájdete tiež 2 kusy chladiacich náplní.

Zdroj | Concept

Funkcia ionizácie zvyšuje množstvo záporne nabitých iónov v ovzduší. Ide o tzv. vzdušné vitamíny, ktoré majú pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, lepšiu sústredenosť, zvýšenú výkonnosť a pomáhajú v boji proti bolestiam hlavy. Ionizátor zároveň pohlcuje kladne nabité častice prachu, vírusov, baktérií a odstraňuje cigaretový dym.

Ochladzovač vzduchu Concept OV5220 sa bežne predáva za 139,00 eur. Momentálne si ho môžete kúpiť už od 114,90 eur, čo je zľava vo výške 17,3 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.