Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Obrovskú legendu LEGO NASA Apollo Saturn V teraz kúpite za 100 eur

Obrovskú legendu LEGO NASA Apollo Saturn V teraz kúpite za 100 eur
Zdroj | LEGO
TECHBOX
Obrovskú legendu LEGO NASA Apollo Saturn V teraz kúpite za 100 eur
Zdroj | LEGO
Zdroj | LEGO

Ak ste fanúšikom vesmíru a obdivujete misiu Apollo na Mesiaci, inikátny model rakety NASA Apollo Saturn V z kociek LEGO by vo vašej zbierke nemal chýbať. Raketa má až 100 cm výšku a s mierkou 1:110 vyráža dych. Teraz ju kúpite výrazne lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

LEGO nás v redakcii fascinuje. Dnes si už môžete poskladať takmer čokoľvek, na čo si spomeniete. Niektoré sety sú však mimoriadne zaujímavé. Rozhodne k nim patrí aj LEGO NASA Apollo Saturn V s číselným označením 92176, ktoré je reedíciou mimoriadne úspešného modelu rakety zo série IDEAS.

Zdroj | LEGO

Set obsahuje až 1 969 dielikov a čo je zaujímavé, je neskutočne realistický. Vy si viete vyskladať raketu, ktorá má 3 stupne rozobratia podľa skutočnosti, kde nechýba S-IVB s pristávacím aj orbitálnym modulom.

Zdroj | LEGO

Zaujímavé je, že celý model rakety má veľkosť až 1 meter. LEGO aj napriek pomerne priaznivej cene patrí k najväčším stavebniciam v prípade poskladaného setu. Mierka je mimochodom približne 1:110. Páčiť sa vám budú detaily stavebnice, raketové motory, spomínaný orbitálny modul či dokonca mikrofigúrky astronautov.

Zdroj | LEGO

A prečo o sete píšeme? Lebo si ho teraz môžete dopriať lacnejšie. Oficiálna cena je 124,99 €, no zohnať ho viete na našom trhu už od 100,35 € (Heureka.sk), čo je takmer 20% zľava. Na veľkosť stavebnice ide podľa nás o vynikajúcu ponuku a kúpu vám rozhodne odporúčame.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.