Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 2 min.
  • 11.1.2022

Obrovskú 8K Ultra HD telku kúpite už pod 2 500 €, ušetríte takmer 40 %

Obrovskú 8K Ultra HD telku kúpite už pod 2 500 €, ušetríte takmer 40 %
Števo Porubský
Obrovskú 8K Ultra HD telku kúpite už pod 2 500 €, ušetríte takmer 40 %

Po Vianociach sa roztrhlo vrece s najrôznejšími zľavami najrôznejších produktov. V TECH DEALS sme vám ich priniesli už niekoľko. Na dnes sme ale našli jednu technologickú lahôdku, 8K Ultra HD televízor s cenou pod 2 500 €. Zdá sa to síce veľa, no keď si zoberiete, že ešte v minulom roku stál o takmer 40 % viac, je to slušné ušetrenie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

8K Ultra HD je stále pre mnohých nedostupným rozlíšením. Je to ako s 4K Ultra HD pred pár rokmi. Najskôr nebol obsah, potom nebolo dostatok modelov, ktoré by znižovali cenu. Dnes už máme obsah a aj ceny 4K Ultra HD televízorov sú na úrovni ako kedysi Full HD televízorov.

8K Ultra HD televízorov je ale stále ako šafranu. Preto zníženie ceny, mimochodom minuloročného modelu, o takmer 40 % je čímsi, čo sa len tak nevidí. A práve čosi také sa nám podarilo v slovenských e-shopoch nájsť. Aktuálne je možné kúpiť si 8K Ultra HD televízor Samsung QE65QN800 za menej ako 2 500 €. Pôvodná cena pri uvedení bola pritom 3 999 €. Ide tak presne o 37,8 % zníženie ceny.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

Samozrejme, cena môže ešte klesať s časom, no aktuálne nekúpite lacnejšiu 8K Ultra HD telku s 65″ uhlopriečkou ako práve tento model od Samsungu.

Ak sa chcete o minuloročnej novinke dozvedieť viac, pokojne kliknite na našu recenziu z augusta minulého roka, v ktorej televízor dopadol veľmi dobre.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.